RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Mūžībā aizgājis izcilais kino un latviešu iemīļotāko seriālu operators Aivars Kalniņš

Mūžībā aizgājis izcilais kino un latviešu iemīļotāko seriālu operators Aivars Kalniņš
Foto: LTV
Kaspars Ūdris · 27.02.2015. 06:40

Mūžībā aizsaukts LTV ilggadējais un talantīgais operators Aivars Kalniņš (1953 – 2015).

 

Aivars Kalniņš bija viens no savas paaudzes spožākajiem televīzijas operatoriem, strādājis pie skatītāju iemīļotajiem LTV seriāliem "Likteņa līdumnieki" un "Rīgas gambīts", "Prāts vai Instinkts", "Līduma dūmos", "Cukura nams" un "Eņģeļu iela, Pelnrušķītes mantojums".

 

Aivars Kalniņš strādājis daudzu kultūras un izklaides raidījumu, koncertu un videoportetu tapšanā. Talantīgais videomeistars līdzdarbojies dokumentālo filmu komandās. Bijis LTV vadošais operators un skolotājs virknei jaunāko paaudžu kolēģu, par savu darbu saņēmis Atzinības krustu. Aivars bijis LTV operatoru nodaļas vadītājs.

 

Portāla Slavenibas.lv redakcijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Aivara Kalniņa tuviniekiem un draugiem, kā arī teju visai Latvijas aktieru saimei, kurus Aivars filmējis visdažādākajos projektos.

 

Pieminot operatoru, piedāvājam noskatīties 2007. gadā tapušo portretfilmu par Aivaru Kalniņu. Portāls Lsm.lv piedāvā Aivara Kalniņa portretfilmu, kur mākslinieks redzams savos darbos, inscenējumos, savās sajūtās, kuras pats stāsta neierastajā kadra otrā pusē. Filmu skatiet Lsm.lv .

 

Aivar, mūsu sirdīs Tu un Tavi darbi paliks mūžīgi.

 

In Memoriam.