RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Andris Biedriņš un slavenā "princese" Madara beidzot precēšoties

Andris Biedriņš un slavenā
Foto: Žurnāls Playboy
· 22.05.2012. 17:31

Tiek jau šūdinātas kleitas un gatavots viesu saraksts Latvijas slavenākā un bagātākā basketbolista Andra Biedriņa kāzām ar draudzeni Madaru Grīnbergu – tā stāsta žurnālistiem uzticami informācijas avoti. Oficiāli ielūgumi gan vēl nav izsūtīti, taču, cik zināms, kāzām jānotiek nākamajā mēnesī, tātad – jūnijā. 

 

Visnotaļ saprotams, ka pāris savu kāzu dienu vēlas paturēt noslēpumā, taču no pieredzes jau zināms, ka vienmēr atradīsies kāds, kas svarīgo ziņu izpaudīs atklātībā un vienmēr iesaistītās personas izrādās „nepatīkami pārsteigtas”, jo kāzas iecerētas „tuvāko radu un paziņu lokā (uz cilvēkiem divsimts). Arī šoreiz iesaistītās personas komentāros ir atturīgas. Madaras Grīnbergas mamma Arita Grīnberga, jautāta par meitas gaidāmajām kāzām teica nevis: „Kādas muļķības!”, bet gan: „Ja runa ir par baumām, tad, lai tās arī ir baumas. Es neesmu nekāds eksperts, lai tās apstiprinātu,” sacīja Grīnberga, atteikdamās atbildēt uz tiešu jautājumu vai viņas meita tuvākajā laikā grasās precēties, vienkārši pasakot: „Paldies!” un nometot klausuli.

 

Pērn aprīlī pasaulē nāca Biedriņa un viņa draudzenes Madaras Grīnbergas dēls Emīls un jau īsi pēc atvases dzimšanas parādījās baumas, ka pāris savas attiecības varētu noformēt arī oficiāli. Rādās, tas brīdis ir pienācis.

 

Jāpiebilst, ka kādreiz par daudzsološu NBA zvaigzni uzskatītais Andris Biedriņš, kurš pēdējās sezonās Ziemeļamerikas basketbola laukumos ir piedzīvojis absolūtu fiasko, tomēr joprojām pelna kādus deviņus miljonus dolāru sezonā, slēpjas. Viņš nav pieejams pat sporta žurnālistiem, turklāt bloķējis vēstuļu sūtīšanai sociālajā portālā ”Draugiem.lv”.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas

 

Fotogalerija