RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Seksīgā kleita nepalīdzēja. Eirovīzija mūs atkal nesaprata. Latviešu slavenības "vārās" soctīklos

Seksīgā kleita nepalīdzēja. Eirovīzija mūs atkal nesaprata. Latviešu slavenības
Kaspars Ūdris · 23.05.2012. 02:12

Latvijas sociālie tīkli vārās. Šovbiznesa ļaudis nesaprot, kāpēc Anmarijai nebija šova?

 

Latviešu dziedātāja Anmary jeb īstajā vārdā Linda Amantova otrdien, 22.maijā, startēja Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālā Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku un kopā ar citiem pretendentiem cīnījās par ceļazīmi Eirovīzijas finālam. Diemžēl Anmary dziedātā «Beautiful Song» tālākai cīņai nekvalificējās.

 

"Tāda pasūnaina tā Eirovīzija. Atmiņā palika tikai žīdi un moldāvi, un Anmarija, protams. Kāpēc bez jebkāda šova? Nu pat bez kripatiņas?" sociālaj ā mikroblogu vietnē Twitter raksta žurnāliste Elita Veidemane.

 

Dziedātājs un TV zvaigzne Lauris Reiniks: "Man vienkārši gribas lamāties... Un ne jau uz Anmary, bet uz tiem lohiem, kas viņu "gatavoja" un visu izporķīja."

 

"Kad mēs vienreiz sametīsimies hlapuškām, varavīksnēm un akrobātiem? Nu labi, kaut vai vienradzim," jautā dziedātāja Marta Kukarane.

 

No pirmā pusfināla valstīm finālam kvalificējās Rumānija, Moldova, Islande, Ungārija, Dānija, Albānija, Kipra, Grieķija, Krievija un Īrija. Aiz strīpas palika Latvijas, Melnkalnes, Islandes, Grieķijas, Šveices, Beļģijas, Somijas, Izraēlas, Sanmarīno un Austrijas dziedātāji.

 

Latvija Eirovīzijas dziesmu konkursā piedalījās 13. reizi. Mūsu valsts konkursā debitēja 2000. gadā, kad Latviju pārstāvēja Prāta Vētra ar dziesmu "My Star", izcīnot 3. vietu. Skaista uzvara Latvijai bija 2002. gada konkursā ar Marijas Naumovas izpildīto dziesmu "I Wanna". 2003. gada konkurss norisinājās Rīgā, pateicoties iepriekšējā gadā gūtajai uzvarai. Latvijā Eirovīzijas dziesmu konkurss pie zilajiem ekrāniem pulcē ļoti daudz ļaužu, ierindojot to gada skatītāko raidījumu TOP trijniekā.

 

"Vai tikai man liekas, ka babuškām drive bija, kā nevienam/ai pirms viņām? Enerģija un azarts nav tikai jauniešu īpašums," šokēts ir deputāts Aleksejs Loskutovs.