RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Auto 2015 gaidīto zvaigzni – Ultima GTR – konfiscē ceļu policija Varšavā

Auto 2015 gaidīto zvaigzni – Ultima GTR – konfiscē ceļu policija Varšavā
· 11.04.2015. 11:17

Ilgi gaidīto izstādes „Auto 2015” zvaigzni – “Ultima GTR” – dienu pirms izstādes ceļā no Čehijas uz Rīgu apturēja ceļu policija.

 

Dzeltenā superauto vadītājs Varšavā būtiski pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, traucoties ar 302 km/h vietā, kur atļauts braukt vien ar 80 km/h.

 

Lai arī naudas sods par šādu pārkāpumu nav liels – 1500 zloti jeb EUR 372, tomēr lielākā skāde ir paša auto konfiskācija. Polijas likumsargiem nebija pārliecības, ka pēc šī pirmā pārkāpuma “Ultima GTR” vadītājs turpinās ceļu uz Latviju, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus.

 

Automobiļa atgūšanas process, pēc īpašnieka aplēsēm, ilgs vismaz divas nedēļas birokrātisko procesu dēļ.
 
Starp citu, tāds ātrums – 302 km/h – šim auto ir tikai pastaiga, jo maksimāli tas spēj attīstīt 385 km/h. Bet izstādes „Auto 2015” apmeklētājiem nebūtu pamata bēdāties, jo “Ultima GTR” īpašnieks tikpat žigli sarūpēja vietā britu sportisko kabrioletu „Aston Martin DB9 Volante” ar V12 motoru.  Pēc autoīpašnieka teiktā, tas esot pat četras reizes dārgāks nekā dzeltenais superauto “Ultima GTR”.

 

Kā zināms, no 10. līdz 12. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā autoindustrijas izstāde „Auto 2015”, ko organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Jaunākie automodeļi, eksotiski tūnēti auto, klasiskie spēkrati, vieglais un smagais komerctransports, un, protams, uzmanības centrā arī skaistas meitenes – tas viss veido autokultūru, ko trīs dienas varēs baudīt izstādē “Auto 2015” Ķīpsalā.

 

Vairāk par izstādes dalībnieku piedāvājumu un pasākumu programmu uzziniet mājaslapā: www.bt1.lv/auto. Sekojiet aktualitātēm arī Facebook: www.facebook.com/autoizstade.kipsala

 

Ieejas biļešu cenas izstādes apmeklējumam:
Pieaugušajiem – 6 EUR
Pensionāriem, studentiem, skolēniem – 4 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas!

Ģimenes biļete – (2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni) – 14 EUR

Grupu apmeklējums (10+):
Studentu grupa – 3,50 EUR
Skolēnu grupa – 3 EUR

Autostāvvieta – 4 EUR