RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Laima Vaikule skaistuma dēļ atmetusi smēķēšanu

Laima Vaikule skaistuma dēļ atmetusi smēķēšanu
Foto: Kaspars Ūdris, Māris Breida - Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 24.05.2012. 11:37

Krievijā dzīvojošā latviešu estrādes dīva Laima Vaikule pēc nogurdinošās koncerttūres pa Ameriku un braucieniem uz Izraēlu šobrīd bauda pelnītu atpūtu savā mājā Jūrmalā. Viens no lielākajiem dziedātājas priekiem ir par to, ka izdevies tikt galā ar smēķēšanu.

 

 

Dziedātāja Laima Vaikule savā blogā faniem atklāj, ka šobrīd kopā ar Raimondu Paulu strādā pie jaunām dziesmām, bet šī mēneša zīmīgākais notikums Vaikules dzīvē ir smēķēšanas atmešana. „Smēķēt, protams, gribas, bet negribas būt smēķētājai. Tagad manā kolektīvā ir tikai viens dūmotājs - pianists Petja,” vēsta dziedātāja.

 

Arī šobrīd Vaikule ir Jūrmalā un bauda pastaigas pa pludmali, kā arī audzina savu suni Buču, kurš pēdējā laikā esot pārvērties par īstu resgali. „Šodien Bučs ir sodīts: viņš bija izracis lielu bedri, un, kad es nācu viņu izvilkt no dubļiem, uzrūca man un pat mēģināja iekost. Pati vien esmu vainīga, jo pārāk reti esmu mājās. Tā jau saka: esam atbildīgi par tiem, ko pieradinājām,” sociālā tīkla dienasgrāmatā rakstīja dziedātāja.

 

Fotogalerijā dziedātāja pērn Jaunā Viļņa aizkulisēs.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas