RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Latviešu advokāts ēd suņa gaļu un lepojas ar to sociālajos tīklos

Latviešu advokāts ēd suņa gaļu un lepojas ar to sociālajos tīklos
· 01.06.2015. 16:26

Indulis Balmaks ar savu nepiedienīgo uzvedību, popularizējot mājdzīvnieku apēšanu kļuvis populārs un, visticamāk, par viņa nekrietnajām izdarībām kādreiz tiks rakstīts vēstures grāmatās.

 

Pamatīgā skandālā iekļuvis Zvērināta advokāta Romualda Vonsoviča biroja darbinieks - zvērināts advokāts Indulis Balmaks, kurš plašākai sabiedrībai iepriekš nav bijis zināms. Izrādās, ka šis izlēcējs ir ļoti slavaskārs indivīds, jo popularitāti gatavs veidot uz suņu aprīšanu, kas Latvijā ir aizliegts ar likumu.

 

Jāsaka godīgi, - ārkārtīgi žēl šo aprobežoto cilvēciņu, bet nerunāt par šo nežēlību un visatļautību nevarēja.

 

Tāpēc komentāru sadaļā labprāt gaidīsim lasītāju viedokli, kur ļoti lūdzam iztikt bez rupjībām un naida kurināšanas, komentējot šos jautājumus:

Vai jūs uzskatāt par pieļaujamu, ka Latvijas pilsonis nonāk ārvalstīs un tur veic darbības, kas Latvijā ar likumu aizliegtas, bet tur ir atļautas - stājas seksuālās attiecībās ar bērniem, ēd suņa vai kaķa gaļas ēdienus, varbūt pat piedalās neuzticīgu sievu nomētāšanā ar akmeņiem?

 

Vai, jūsuprāt, par zvērinātu advokātu Latvijā var strādāt cilvēks, kas ārvalstīs nodarbojies ar ko tādu un vēl ar to publiski lepojas?

 

Plašāks raksts un Foto, kā arī Video šeit