RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Aviobiļetes no 20€! Vēl tikai 5 dienas AirBaltic mājaslapā

Aviobiļetes no 20€! Vēl tikai 5 dienas AirBaltic mājaslapā
Foto: AirBaltic
Kaspars Ūdris · 21.10.2015. 14:18

Pasteidzies! Tikai 5 dienas – aviobiļetes no 20€. Pērc tagad, lido līdz pat 2016. gada rudenim! Aviobiļetes, sākot no 20€, un 5.99€ ietaupījums ar PayPal.

 

Vēl 5 dienas rezervē aviobiļetes līdz pat 2016. gada rudenim un pamatīgi ietaupi!

 

Rezervēt AirBaltic biļetes par supercenām var šeit

 

 

airBaltic galamērķi:

 

Amsterdama, Atēnas, Baku, Bari, Barselona, Berlīne, Billunda, Brisele, Budapešta, Bukareste, Burgasa, Cīrihe, Diseldorfa, Dubrovnika, Frankfurte, Gēteborga, Hamburga, Helsinki, Kijeva, Kišiņeva, Kopenhāgena, Larnaka, Londona, Malta, Maskava, Milāna, Minhene, Minska, Nica, Olbija, Olborga, Olesunna, Oslo, Palanga, Palma de Maljorka, Parīze, Piza, Poprada, Prāga, Radoma, Rijeka, Roda, Roma, Rīga, Saloniki, Sanktpēterburga, Stavangera, Stokholma, Tallina, Tbilisi, Telaviva, Turku, Varšava, Venēcija, Verona, Viļņa, Vīne, Zalcburga

 

 

 

 

airBaltic ir Latvijas nacionālā aviokompānija, kas piedāvā lētus lidojumus no Rīgas, Viļņas un Tallinas uz vairāk nekā 50 galamērķiem Eiropā un ārpus tās. airBaltic ik dienu veic ap piecdesmit tiešo lidojumu no Rīgas, savienojot to ar Eiropas lielākajām lidostām. Lidojumu grafiks veidots, domājot par ceļotāju ērtībām gan darījumu, gan atpūtas braucienos, savukārt īpašie piedāvājumi par izdevīgām cenām ļauj laicīgi plānot atvaļinājumus, kā arī iegādāties pēdējā brīža lidojumus. Biļetes iespējams rezervēt tiešsaistē airBaltic.com, ceļojumu aģentūrās vai sazinoties ar airBaltic zvanu centru.

 

 

airBaltic atzīta par punktuālāko aviokompāniju pasaulē

 

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic atzīta par punktuālāko aviosabiedrību pasaulē. Šo atzinumu snieguši OAG analītiķi, kuri apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par 43,5 miljoniem reisu.

 

Martins Gauss (Martin Gauss), airBaltic izpilddirektors: „Mūsu klienti var paļauties uz pastāvīgi punktuāliem pakalpojumiem. airBaltic komanda ir ļoti lepna, ka esam spējuši sasniegt šo rezultātu.”

 

 

OAG apkopotie dati liecina, ka airBaltic pērn sasniegusi punktualitātes rādītāju 94,9% apmērā lidojumos, kas savieno Rīgu ar galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS. Tas nozīmē, ka 9 no 10 airBaltic reisiem savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā. Aviokompānijai airBaltic seko Hawaiian Airlines, Austrian Airlines, Iberia un Norwegian Air Shuttle.

 

OAG izpilddirektors Džons Grants (John Grant) norāda: „Ar vairāk nekā 80 gadu ilgu pieredzi lidojumu datu apkopošanā, OAG ir vislabāk pozicionēts, lai sniegtu visuzticamākos lidojumu rādītājus un punktualitātes datus pasaulē. Latvijas aviokompānija airBaltic pārspējusi citas lidsabiedrības ar rādītāju 94,9% apmērā, kas ir ievērojami labāks salīdzinājumā ar vidējo rādītāju.”

 

airBaltic bija pirmā aviokompānija Eiropā, kas 2009. gadā ieviesa laicīgas ielidošanas garantiju. Šī apdrošināšana piedāvā papildu ieguvumus tajos retajos gadījumos, kad aizkavēšanās ir notikusi.

 

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Gaidāmajā vasaras sezonā airBaltic piedāvās trīs jaunus galamērķus - Rodas salu (Grieķija), Dubrovniku (Horvātija) un Olborgu (Dānija).