RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Šova Dejas grandiozais dalībnieku koncerts Arēnā Rīga

Šova Dejas grandiozais dalībnieku koncerts Arēnā Rīga
· 25.09.2016. 20:00

27. novembrī uz “Arēna Rīga” skatuves sastapsies labākie paša vērienīgākā Krievijas deju projekta “DEJAS” TNT kanālā divu sezonu dejotāji un parādīs Latvijas skatītājiem grandiozu deju šova programmu.

 

Televīzijas projekta “DEJAS. Sezonu cīņa” dalībnieku viesizrāžu tūrē Jūs gaida vēl vairāk negaidītu duetu, jaunu deju pārtapšanu, kā arī drosmīgas improvizācijas, smaidi un patiesas jūtas. Vaigu vaigā vienā deju laukumā sastapsies labākie no labākajiem – skatītāju iemīļotie projekta finālisti: Maksims Ņesterovičs (šova “DEJAS. Sezonu cīņa” otrās sezonas uzvarētājs), Ņikita Orlovs, Vitālijs Savčenko, Anna Tihaja, Antons Panufņiks, Jeļena Galolvaņa, Oļegs Kļevakins, Mitja Stajevs, Ivans Možaikins, Jūlija Nikolajeva, Juliana Buhoļca, Sņežana Krjukova un māsas Mihaiļecas.

 

Šova producenti uzsver, ka projekta “DEJAS” ideja ir maksimāli vienkārša – dot iespēju jauniem un harizmātiskiem dejotājiem pieteikt savu talantu uz lielās skatuves, kā arī veicināt dejas kā dzīves stila popularitāti starp visas pasaules iedzīvotājiem.

 

Noslīpēta horeogrāfija, plastikas meistarība, breika deju, tango, hip-hopa stilu un klasikas difūzija – tas viss 27. novembrī gaida izlutinātos Latvijas skatītājus “Arēnā Rīga” pasakainajā viesizrāžu šovā “DEJAS. Sezonu cīņa”.

 

Biļetes Biļešuservisa kasēs un www.bilesuserviss.lv

 

Par televīzijas šovu “DEJAS” TNT kanālā:

 

Televīzijas šovs “DEJAS” startēja kanālā TNT. 2015. gadā noslēdzās šova otrā sezona, kurā uzvarēja Maksims Ņesterovičs. Šā gada martā notika šova “DEJAS. Sezonu cīņa” pirmizrāde. Dalībnieki cīnījās par labākā Krievijas dejotāja titulu un galveno balvu 3 000 000 rubļu apmērā. Pēc balsojuma rezultātiem labākā no labākajiem goda nosaukumu ieguva Antons Panufņiks. Bet kamēr Cīņas dalībnieki ir viesizrāžu tūrē, kanālā TNT ir startējusi šova “DEJAS” trešā sezona.