RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Toplesa trio Lady-X uzstāsies festivālā Erots 2018

Toplesa trio Lady-X uzstāsies festivālā Erots 2018
· 09.12.2017. 15:12

16. un 17. februārī Baltijas vienīgajā erotikas festivālā “Erots 2018” uzstāsies toplesa baleta zvaigznes “Lady-X” no Baltkrievijas, kuru priekšnesumi balansē starp augsto kultūru, estētiku un piesātinātu, pat dzīvniecisku seksualitāti.

 

Mirdzoši dārgakmeņi, greznas spalvas, sārtas lūpas, gari munštiki ar vijīgiem augšup kāpjošiem dūmiem… un aiz tā  noslēpumains sievietes skaistums. Trīs toplesa baleta trupas “Lady-X” dejotāju noslēpumu varēsi atklāt festivālā “Erots 2018”, jo šīs dīvas uz skatuves sola atkailināties vārda vistiešākajā nozīmē. Visā pilnībā tiks izcelts sievietes skaistums, elegance un seksapīls!

 

“Lady-X” priekšnesumus caurvij gaumīga un estētiski baudāma erotika – grezni tērptas dejotājas demonstrē graciozo un tik atturīgo baleta horeogrāfiju, uzkrājot spriedzi skatītājos, taču, kad priekšspēle beidzas, – stīvās korektuma važas tiek nomestas, un līdz ar tām krīt arī krāšņie tērpi. Turklāt priekšnesumos ir iekļauti arī laikmetīgās dejas un akrobātikas elementi.

 

Meiteņu trio dejām raksturīga kontrastu spēle, kurā grezno apģērbu un nepieejamību izkonkurē juteklisks kailums. Arī latviešu vīrieši nav palikuši vienaldzīgi, tāpēc “Lady-X” Latvijā atgriežas jau otro reizi, un šoreiz  – ar pavisam jaunu priekšnesumu programmu.

 

Festivāls “Erots 2018” parādīs, cik daudzveidīga var būt erotika. Bieži erotiku uztver tikai kā kailus ķermeņus, bet patiesībā tā ir saistīta ar mūsu katra individuālajiem sapņiem, nepiepildītajām vēlmēm, par kurām klusējam un no kurām varbūt pat kaunamies. Festivālā “Erots 2018” ir atvērta, draudzīga un droša vide, kur vizualizēt savas slēptākās vēlmes!

 

Kā zināms, divu kaislīgu nakšu garumā – 16. un 17. februārī – “Erota 2018” apmeklētāji varēs baudīt pikantu erotisko programmu ar karstasinīgām pornodīvām, valdzinošiem sieviešu un nerātniem vīriešu striptīziem un citiem seksuāli piesātinātiem priekšnesumiem. Paralēli šovprogrammai varēs nolūkot erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, seksīgu apakšveļu, masāžas eļļas, filmas u. c.

 

Seko līdzi jaunumiem: www.erots.lv un www.facebook.com/ErotsLV/

 

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta “Baltic Taxi”, “Bellevue Park Hotel Riga”, “Prieks Tūre” un “One Touch”.

 

Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs (http://ej.uz/kvd5) visā Latvijā. Sagādā dāvanu tagad, bet izsaiņo februārī! Ieeja no 18 gadu vecuma!

 

“Erots 2018” norises laiki:

16. februāris 18.00–03.00

17. februāris 18.00–03.00