RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Intīmi mirkļi ar muskuļotiem gladiatoriem

Intīmi mirkļi ar muskuļotiem gladiatoriem
· 19.12.2017. 23:01

Trenēti, grieķu dievu cienīgi augumi, iztēli rosinoša kostīmu spēle, maskulīni raupji un skarbi – tā raksturojami vīriešu striptīza dueta “Extazy” priekšnesumi, kurus varēs izbaudīt jau 16. un 17. februārī erotikas festivālā “Erots 2018” Ķīpsalā.

 

Bieži striptīzu asociē ar sievietēm, taču vīriešu striptīza zvaigznes šo stereotipu lauž. Puiši no Maskavas festivāla apmeklētāju priekšā atkailināsies vīrišķīgi, spēkpilni un seksīgi. Šo puišu trenētie un muskuļotie augumi citādi nemaz nevar izskatīties!

 

Dueta “Extazy” karstasinīgajos priekšnesumos tiks piepildītas neiedomājamākās fantāzijas, jo erotikas festivāla skatītāju priekšā savu seksapīlu atklās brutāls alu cilvēks, šausmu filmas iedvesmots antagonists, puskails gladiators un pat viduslaiku cīkstonis pilnā bruņojumā.

 

“Extazy” performances iekļauj kā kārdinošas dejas, tā arī rotaļīgu improvizāciju, bieži vien seksuāli piesātinātajos šovos iesaistot arī priekšnesuma skatītājas un radot tām neaizmirstamas sajūtas. Piedzīvot intīmus mirkļus ar muskuļotu gladiatoru taču ir kas patiesi neatkārtojams!

 

Kā zināms, divu kaislīgu nakšu garumā – 16. un 17. februārī – “Erota 2018” apmeklētāji varēs baudīt pikantu erotisko programmu ar karstasinīgām pornodīvām, valdzinošiem sieviešu un nerātniem vīriešu striptīziem un citiem seksuāli piesātinātiem priekšnesumiem. Paralēli šovprogrammai varēs nolūkot erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, filmas u. c.

 

Seko līdzi jaunumiem www.erots.lv, kā arī www.facebook.com/ErotsLV/.

 

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta “Baltic Taxi”, “Bellevue Park Hotel Riga”, “Prieks Tūre” un “One Touch”.

 

Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs (http://ej.uz/kvd5) visā Latvijā. Sagādā dāvanu tagad, bet izsaiņo februārī! Ieeja no 18 gadu vecuma!

 

“Erots 2018” norises laiki:

16. februāris 18.00–03.00

17. februāris 18.00–03.00

 

Video no “Extazy“priekšnesuma:

https://www.youtube.com/watch?v=Wp0XDKF4rJw