Latvijas sieviešu basketbola izlase piekāpjas Spānijai

KRUSTTEVS.COM · 07.06.2012. 20:59

Latvijas sieviešu basketbola izlase ceturtdien, 7.jūnijā, pārbaudes turnīrā Kauņā ar rezultātu 63:68 piekāpās Spānijas valstsvienībai.

Dienu iepriekš Latvijas izlase ar 62:64 piekāpās Lietuvas valstsvienībai. Savainojumu mačā pret Lietuvu guva Anete Horelika, kura pret Spāniju nespēlēja.

Izlases kapteine Liene Jansone pirms spēles pret Spāniju bija savākusi 994 punktus, taču pārsniegt 1000 punktu robežu vēl neizdevās.

Pirmajā puslaikā neliels pārsvars piederēja Spānijai – 36:32. Rezultatīvu maču aizvadīja Aija Putniņa, kuras teicamā spēle uzbrukumā sekmēja Latvijas komandas sniegumu kopumā, tika panākts plus četri, taču trešā ceturtdaļa noslēdzās neizšķirti – 53:53.

Pēdējā ceturksnī Spānija aizgāja 8 punktu vadībā. Pēc Aigara Neripa pieprasītā minūtes pārtraukuma Latvijas izlase nedaudz atguvās, starpība tika samazināta uz pusi, taču gala rezultātā zaudējums ar 63:68.

Latvijas komandā spēlēja un punktus guva: Aija Putniņa 22 (7 atl.), Ieva Krastiņa 11, Anete Šteinberga 10 (7 atl.), Anda Eibele 5, Sabīne Niedola 4, Kristīne Kārkliņa 4, Liene Priede 3, Liene Jansone 2, Kristīne Vītola 2, Agnija Reke.

Piektdien plkst. 17.00 Latvija spēlēs pret Zviedriju.