„Thunder” pirmajā spēlē pārspēj „Heat”

KRUSTTEVS.COM · 13.06.2012. 08:58

Aizvadītajā naktī NBA finālsērijas pirmajā spēlē Oklahomsitijas „Thunder” ar 105:94 mājas spēlē pārspēja Maiami „Heat”.

Pirmo ceturtdaļu ar 11 punktu pārsvaru noslēdza viesi (27:16), vadības grožus neatdodot arī spēles otrajā ceturtdaļā. „Thunder” veiksme uzsmaidīja vien spēles trešajā daļā, kad oklahomiešiem izdevās tikt pie neizšķirta rezultāta – 60:60. Dažas minūtes pirms spēles beigām mājinieki jau atradās vadībā ar 93:83 un arī spēli noslēdza kā uzvarētāji.

„Thunder” rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Kevins Durants ar 36 punktiem, savukārt Rasela Vestbruka „kontā” – 27 punkti un 11 rezultatīvas piespēles. Viesu komandā 30 punktus guva Lebrons Džeimss, 19 – Dveins Veids, bet Šeina Batjē pienesums bija 17 punkti.

Finālsērijas otrā spēle gaidāma naktī uz piektdienu turpat Oklahomsitijā.