„Heat” uzvar notikumiem bagātā spēlē

Renārs Grāvītis · 15.06.2012. 10:37

Šonakt, NBA finālsērijas otrajā spēlē Oklahomsitijā uzvaru izcīnīja Maiami „Heat” ar rezultātu 100:96. Šī bija sērijas otrā spēle, kura tika aizvadīta „Thunder” mājas laukumā.

„Heat” spēli iesāka daudz apņēmīgāk, tādejādi spēja izvirzīties vadībā ar 17 punktu pārsvaru, kas bija lielākais visā spēles laikā.

Otrajā ceturtdaļā „Heat” atkal spēja atjaunot 17 punktu pārsvaru, taču tā noslēdzās ar 12 punktu deficītu Maiami labā (55:43).

Otrajā puslaikā „Thunder” sāka rasties problēmas – Durants tuvojās piezīmju normas robežai, taču netika nomainīts. Komandas sekmīgi spēlēja gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, noslēdzot trešo ceturtdaļu ar 78:67.

Pēdējā ceturtdaļā rezultāta starpība tika samazināta jau līdz trīs punktiem, ko palīdzēja izdarīt Durants un Hārdens. Muļķīgu kļūdu vadoties laukuma vidū pieļāva Dveins Veids, kas palielināja „Thunder” iespējas uzvarēt, bet „Heat” beigās nospēlēja gudri un neļāva Durantam iemest, kā rezultātā spēles liktenis tika izšķirts.

Nākošā spēle notiks Maiami „Heat” laukumā.