„Heat” izvirzās vadībā sērijā

KRUSTTEVS.COM · 18.06.2012. 10:11

Uzvaru NBA finālsērijas trešajā spēlē izcīnījusi Maiami „Heat” komanda, kas savā laukumā ar 91:85 pārspēja Oklahomas „Thunder” vienību.

Spēles sākums izvērtās rezultatīvs. Pirmajā ceturtdaļā nelielu pārsvaru ieguva „Heat”, bet otrajā ceturtdaļā „Thunder” prata atspēlēt šo deficītu, komandām dodoties lielajā pārtraukumā pie rezultāta 47:46 „Heat” labā. Otrajā puslaikā komandas cīnījās ļoti līdzīgi, uzvarētāju noskaidrojot vien spēles izskaņā. Pārāki izrādījās mājnieki, izcīnot uzvaru ar rezultātu 91:85.

Uzvarētāju rindās ar 29 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām izcēlās sezonas vērtīgākais līgas spēlētājs Lebrons Džeimss, bet Dveins Veids atzīmējās ar 25 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr „Thunder” labā 25 punktus guva Kevins Durants, bet Rasela Vestbrūka kontā 19 punkti.