ASV izlasei nepārliecinoša uzvara pār Brazīliju

KRUSTTEVS.COM · 17.07.2012. 12:07

Gatavojoties Londonas olimpiskajām spēlēm, nepārliecinošu uzvaru pārbaudes spēlē izcīnījusi ASV vīriešu basketbola izlase, kas ar rezultātu 80:69 pārspēja Brazīlijas valstsvienību.

Spēli ASV zvaigžņotā komanda sāka pagalam slikti. Pirmajā ceturtdaļā vien 17 gūti punkti, kas ļāva brazīļiem atrasties vadībā ar rezultātu 27:17. Otrajā ceturtdaļā ASV gan prata pārņemt iniciatīvu un ar sekmīgu darbību aizsardzībā nodrošināja sev uzvaru puslaikā - 37:32. Otrajā puslaikā komandas cīnījās kā līdzīgs ar līdzīgu, bet neliels pārsvars piederēja ASV izlasei, kurai izdevās uzvarēt spēlē ar rezultātu 80:69.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 30 gūtiem punktiem bija Lebrons Džeimss, bet 11 punkti Kevina Duranta rēķinā. Brazīlijas komandas labā 14 punktus guva Garsija, 12 punkti un 13 atlēkušās bumbas Varežo kontā, bet ar 11 punktiem un 13 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Uertas.