Francijai uzvara pārbaudes spēlē pret Brazīliju

KRUSTTEVS.COM · 22.07.2012. 13:56

Uzvaru, gatavojoties olimpiskajam basketbola turnīram, izcīnījusi Francijas izlase, kas sīvā cīņā ar 78:74 savā laukumā pieveica Brazīlijas valstsvienību.

Iekrājuši jau pamatīgu pārbaudes spēļu rūdījumu (astoņi aizvadīti mači), Francijas basketbolisti grieza ceļu arī Brazīlijas izlasei. Spēlējot savā laukumā izdevās pirmo puslaiku uzvarēt vien ar divu punktu pārsvaru - 41:39. Trešajā ceturtdaļā brazīļiem izdevās iegūt iniciatīvu un desmit minūtēs iekrāt 10 punktu pārsvaru. Francijas komanda nepadevās un izdarīja nopietnu izrāvienu, kas ļāva tiem turpināt cīņu par uzvaru. Ceturtās ceturtdaļas gaitā iegūtais nelielais pārsvars tika noturēts, francūžiem izcīnot panākumu ar 78:74.

Uzvarētāju rindās ar 22 punktiem izcēlās Tonijs Pārkers, bet Nando de Kolo rēķinā 13 punkti. Brazīlijas izlases labā Huertas un Nene guva pa 12 punktiem, bet Spliters komandas rēķinam pievienoja 11 punktus.