RezervesDALAS24.lv

Sports / Basketbols

Bārklijs: „Džeimss var būt labāks, nekā bija Džordans”

Bārklijs: „Džeimss var būt labāks, nekā bija Džordans”
Foto: Sportsgrid.com.
KRUSTTEVS.COM · 05.10.2012. 16:05

Bijusī NBA zvaigzne Čārlzs Bārklijs uzskata, ka Lebrons Džeimss var būt labāks basketbolists, nekā savulaik bija Maikls Džordans.

 

„Es domāju, ka viņš (Lebrons) var būt labāks nekā Maikls,” uzsver Bārklijs. „Es agrāk domāju, ka nekad nevienu nesalīdzināšu ar Maiklu Džordanu. Bet šis puisis, Lebrons Džeimss, viņš visu dara labi. Arī Maikls visu darīja labi. Lebrons Džeimss vienkārši ir lielāks, spēcīgāks un ātrāks. Tā ir vienīgā atšķirība,” uzskata Bārklijs, vēsta espn.com.

 

Aizvadītajā vasarā Lebrons Džeimss ar ASV izlasi izcīnīja zelta medaļu Londonas olimpiskajās spēlēs. Pagājušajā sezonā viņš ar Maiami „Heat” vienību izcīnīja NBA čempiona titulu un Džeimss tika atzīts par vērtīgāko spēlētāju gan regulārajā sezonā, gan izslēgšanas spēļu finālsērijā. Tādējādi viņš kļuva par otro basketbolistu, kam izdevies izcīnīt visus šos titulus un apbalvojumus vienā sezonā. Tieši pirms 20 gadiem tas izdevās Maiklam Džordanam, kurš līdz NBA čempiona titulam aizvada Čikāgas „Bulls” komandu un ASV izlasi līdz zelta medaļām Barselonas olimpiskajās spēlēs.

 

Savas karjeras laikā Džordans izcīnīja sešus NBA čempiona titulus, bet Džeimsam šogad izdevās tikt tikai pie pirmā. Salīdzinājumam jāteic, ka Džordans pirmo NBA čempiona gredzenu izcīnīja 28 gadu vecumā, bet Džeimss pie pirmā tika par vienu gadu ātrāk - viņam 28 paliks 30.decembrī.

 

NBA regulārā sezona sāksies 30.oktobrī, kad pašreizējā čempione Maiami „Heat” uzņems Bostonas „Celtics”. Vēl pirmajā spēļu dienā Klīvlendas „Cavaliers” savā laukumā spēlēs pret Vašingtonas „Wizards”, bet Losandželosas „Lakers” mājās tiksies ar Dalasas „Mavericks”.

 

Savukārt Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas „Warriors” komanda sezonu sāks 31.oktobrī ar izbraukuma spēli pret Fīniksas „Suns”.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Parsportu.lv