RezervesDALAS24.lv

Sports / Basketbols

Biedriņš neredzams, „Warriors” sagrauj „Lakers”

KRUSTTEVS.COM · 08.10.2012. 13:29

Savu pirmo pirmssezonas pārbaudes spēli aizvadījusi Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas „Warriors” vienība, kas izbraukumā sagrāva Losandželosas „Lakers” - 110:83.

Ja „Warriors” rindās laukumā vēljoprojām nedevās Stefans Karijs un Endrjū Boguts, tad „Lakers” lika pretī teju visus savus galvenos spēkus, izņemot Dvaitu Hovardu. Spēli lieliski iesāka mājinieki, iekrājot vairāk kā 10 punktu pārsvaru. Kā tas pārbaudes spēlē ierasts, komandas potenciālie līderi spēlēja salīdzinoši maz. Tikmēr „Warriors” rindās sevi ļoti labi apliecināja tās līderi - Klejs Tomsons un Deivids Lī. Pēc rezultatīvās otrās ceturtdaļas rezultāts uz tablo bija 56:39 „Lakers” labā.

Otrajā puslaikā viss mainījās. Trešajā ceturtdaļā „Lakers” guva vien 10 punktus, kamēr viesi atbildēja ar 37 punktiem, droši pārņemot vadības grožus savās rokās. Mājiniekiem spēle nevedās arī ceturtajā ceturtdaļā, kas lika piedzīvot pamatīgu sakāvi ar rezultātu 83:110.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 19 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām bija Deivids Lī, bet 18 punkti Kleja Tomsona rēķinā. Pa 13 punktiem guva jaunais Harisons Bārns un Karls Lendrijs. Tikmēr Andris Biedriņš atkal bija nemanāms - nospēlētajās 11 ar pusi minūtēs viens garām raidīts metiens un viena pārtverta piespēle. „Lakers” rindās pa 10 punktiem guva „Metta World Peace” un Džordans Hils.