„Warriors” uzvar, Biedriņš atkal nespēlē

KRUSTTEVS.COM · 18.10.2012. 13:31

Ceturto uzvaru, gatavojoties jaunajai NBA sezonai, izcīnījusi Goldensteitas „Warriors” komanda, kas bez savainotā Andra Biedriņa sastāvā ar 98:88 pārspēja Sakramento „Kings”.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm laukumā dominēja „Warriors” basketbolisti, izvirzoties vadībā ar 10:1. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām šīs pārsvars tika veiksmīgi noturēts, bet otrajā ceturtdaļā vēl vairāk palielināts, kas ļāva lielajā pārtraukumā doties pie labvēlīga rezultāta 58:44. Pēc pārtraukuma krietni labāk spēlēja „Kings” basketbolisti, būtiski samazinot rezultāta starpību. „Warriors” basketbolisti kopējiem pūliņiem spēja atgūt iniciatīvu savās rokās un noturēt uzvaru mačā - 98:88.

Uzvarētāju labā 19 punktus guva Stefans Karijs, bet ar 16 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām atzīmējās Deivids Lī. „Kings” rindās rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Aizija Tomass.