RezervesDALAS24.lv

Sports / Basketbols

„Warriors” zaudē „Magic”, Biedriņš paliek sausā

KRUSTTEVS.COM · 04.12.2012. 08:45

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā zaudējumu piedzīvojusi Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas "Warriors" komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 94:102 (27:28, 20:23, 22:18, 25:33) piekāpās Orlando "Magic". Latviešu basketbolists spēlēja maz un punktus neguva, savukārt komandai pārtrūka trīs uzvaru sērija.

"Warriors" komandai šī bija ceturtā spēle pēc kārtas savā laukumā. Tomēr trīs uzvaru sēriju neizdevās pagarināt. Spēle pret "Magic"  kopumā bija līdzīga, taču "Warriors" salūza ceturtajā ceturtdaļā, kad aizlaižot pretinieku 14 punktu vadībā. Līdz ar to atspēlēties neizdevās – 94:102.

"Magic" rindās pa 24 punktiem guva Glens Deiviss un Ārons Aflalo, 22 pievienoja Džonatans Klejs Rediks, bet ar 14 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām izcēlās Nikola Vucevičs.

"Warriors" sastāvā ar 25 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Stīvens Karijs, 22 punkti un 9 atlēkušās bumbas Deivida Lī kontā, bet Džarets Džeks sameta 17 punktus.

Andris Biedriņš spēlēja 6 minūtes un 4 sekundes, kuru laikā punktus neguva (2p 0/1), izcīnīja 1 atlēkušo bumbu, pieļāva vienu kļūdu un saņēma 1 personīgo piezīmi.

Šosezon "Warriors" uzvaru un zaudējumu bilance šobrīd ir (10-7), kas komandu ierindo piektajā vietā Rietumu konferencē.

Avots: Parsportu.lv