„Hornets” spēles galotnē izrauj uzvaru pret „Warriors”

Renārs Grāvītis · 25.04.2012. 21:52

NBA regulārā čempionāta priekšpēdējā mačā Goldensteitas „Warriors” savā laukumā spēles galotnē ar 81:83 piekāpās Ņūorleanas „Hornets”. Mājinieku rindās Andris Biedriņš nespēlēja.

Mača sākumā „Warriors” veica 8:0 atrāvienu, taču turpinājumā viesi izlīdzināja rezultātu un izvirzījās arī vadībā. Mājinieki panāca piecu punktu handikapu, taču ceturtdaļu noslēdza ar minimālu pārsvaru 22:21.

Otrajā ceturtdaļā lielāko pārsvaru panāca „Warriors”, izvirzoties priekšā par sešiem punktiem, taču pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 43:43.

Pēc pārtraukuma „Hornets” vienībai izdevās panākt plus seši, taču arī „Warriors” spēja atspēlēties un trešo ceturtdaļu, Rašam iemetot tālmetienu, pat noslēdza savā labā – 64:61.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā, kad Rašs iemeta trīspunktnieku, „Warriors” atkal sasniedza sešu punktu robežu. Nepilnas trīs minūtes pirms beigām tika panākts plus septiņi. Pateicoties Vaskezam un Belineli, viesi rezultātu minūti pirms beigām izlīdzināja.

„Warriors” rindās Dorels Raits izcīnīja divas atlēkušās bumbas uzbrukumā, kas komandai deva atkārtotas iespējas, taču tās netika izmantotas. Vaskezs izcīnīja atlēkušo bumbu un piespēlēja to ātrajā uzbrukumā Belineli, kurš pusotru sekundi pirms beigām, kaut metiens tika bloķēts, taču neatļauti, panāca 83:81 „Hornets” labā.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Marko Belineli, bet 11 punkti, septiņas rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas Greivis Vaskeza kontā. „Warriors” rindās 16 punktus guva Kleijs Tomsons, 15 pievienoja Brendons Rašs, bet desmit punkti un desmit rezultatīvas piespēles Čārlza Dženkinsa rēķinā.

Naktī uz piektdienu „Warriors” aizvadīs savu pēdējo maču šajā sezonā, kad savā laukumā uzņems Sanantonio „Spurs”.

Rietumu konferencē „Warriors” (23-42) ieņem 13.vietu, bet „Hornets” ir pēdējā, 15.vietā (21-44).

Citi rezultāti: „Hawks” – „Clippers” 109:102, „Celtics” – „Heat” 78:66, „Thunder” – „Kings” 118:110, „Jazz”– „Suns” 100:88