„Knicks” pārtrauc „Spurs” uzvaru sēriju

KRUSTTEVS.COM · 04.01.2013. 12:26

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā Ņujorkas "Knicks" savā laukumā pārspēja Sanantonio "Spurs", pārtraucot viesu septiņu uzvaru sēriju. Tikmēr citā spēlē Minesotas "Timberwolves" izbraukumā uzveica Denveras "Nuggets".

Izšķirošo lūzumu mačā "Knicks" panāca ceturtās ceturtdaļas ievadā, izdarot atrāvienu 15:2, kas deva jau 20 punktu pārsvaru – 82:62. Atlikušajā laikā Ņujorkas komandas pārliecinoši noturēja vadības grožus un galā svinēja uzvaru ar 100:83.

"Knicks" (bilance 22-10) ar 23 punktiem rezultatīvākais bija Karmelo Entonijs, 20 sameta Dž.R. Smits, 15 punktus (3p 5/7) guva Stīvs Novaks, bet pa 10 pievienoja Amarī Stodamairs un Taisons Čendlers, kura kontā arī 14 atlēkušās bumbas.

"Spurs" (26-9) sastāvā 12 punktus guva Gerijs Nīls, bet pa 11 pievieoja Tonijs Pārkers un Tims Dankans.

Savukārt citā mačā tikās sīvi konkurenti Rietumu konferences turnīra tabulā - "Timberwolves" (15-14) un "Nuggets". Cīņu Denverā šoreiz uzvarēja Minesotas klubs ar 101:97. Spēles liktenis izšķīrās galvenokārt pēdējās trīs minūtēs, kad viesi iemeta divus tālmetienus, panākot 6 punktu pārsvaru.

"Timberwolves" rindās ar 17 punktiem guva Dž.Dž. Barea un Aleksejs Šveds, pa 14 pievienoja Lūks Lidnours un Andrejs Kiriļenko, 12 punkti un 17 atlēkušās bumbas Kevinam Lovam, bet Nikola Pekovičs sakrāja 11 punktus.

"Nuggets" komandā pa 16 punktiem guva Tajs Lavsons un Kosta Koufus, 14 sameta Andrē Iguodala, pa 12 pievienoja Korijs Brūvers un Danilio Galinari, 11 punkti un 10 rezultatīvas piespēles Andrē Milleram.