Sports / Basketbols

„Warriors” atzīst „Grizzlies” pārākumu

„Warriors” atzīst „Grizzlies” pārākumu
Foto: Rumorsandrants.com.
KRUSTTEVS.COM · 10.01.2013. 10:45

Zaudējumu NBA regulārā čempionāta spēlē piedzīvojusi Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas „Warriors” vienība, kas savā laukumā ar 87:94 piekāpās Memfisas „Grizzlies" komandai.

 

Jāsaka, ka abas komandas šajā mačā ar spēlētāju maiņām neaizrāvās, principā izmantojot vien septiņus spēlētājus, bet citiem dodot tikai minimālu spēles laiku, kuru vidū bija arī Andris Biedriņš. Spēles pirmā ceturtdaļa aizritēja sīvā cīņā, uz īsu brīdi nelielā vadībā spējot izvirzīties viesiem. Otrajā ceturtdaļā notika pirmais nopietnais „Grizzlies” atrāviens, rezultāta starpībai pieaugot līdz 13 punktiem. Pirmā puslaika izskaņā ar Stefana Karija pūlēm bija par maz, lai "Warriors" atspēlētos, kas lika doties lielajā pārtraukumā ar deviņu punktu deficītu - 46:55.

 

Trešā ceturtdaļa neizcēlās ar rezultatīvu spēli, kas šoreiz nāca par labu laukuma saimniekiem, kuri ceturtdaļas gaitā prata izdarīt izrāvienu. Tā rezultātā „Grizzlies” pārsvars saruka līdz minimumam. Tiesa, ceturtdaļas izskaņā tas atkal nedaudz pieauga. Ceturtajā ceturtdaļā sīva spēkošanās par uzvaru ritēja līdz brīdim, kad spēlēt bija atlicis trīs minūtes. „Grizzlies” basketbolisti mača galotnē nospēlēja pārliecinoši, noturot nelielo pārsvaru un uzvaru kopumā - 94:87.

 

Viesu komandā 19 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām atzīmējās Zaks Rendolfs, bet attiecīgi 18 un 16 punkti Rūdija Geja un Maika Konlija rēķinā. „Warriors” labā 24 punktus guva Stefans Karijs, bet 20 punkti, 7 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles Kleja Tompsona kontā.

 

Andris Biedriņš šajā mačā nospēlēja piecas minūtes un 42 sekundes, izcīnot divas atlēkušās bumbas.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Parsportu.lv