Kristaps Valters gūst 21 punktu „Fuenlabrada” zaudējumā

KRUSTTEVS.COM · 13.01.2013. 09:34

Spānijas augstākās basketbola līgas čempionāta mačā Kristaps Valters guvis 21 punktu, tomēr viņa pārstāvētā "Fuenlabrada" savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 75:81 (18:22, 23:17, 21:13, 13:29), piekāpjoties "UCAM Murica" vienībai.

Kristaps Valters laukumā pavadīja nepilnas 27 (26:56) minūtes, kuru laikā ar 21 (2p 4/8, 3p 3/7, sm 4/4)gūtu punktu kļuva par rezultatīvāko spēlētāju "Fuenlabrada" komandas sastāvā. Basketbolista kontā arī 2 rezultatīvas piespēles, viena izcīnīta atlēkusī bumba, piecas izprovocētas piezīmes, divas kļūdas un otrs labākais lietderības koeficients (15).

"Fuenlabrada" komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas, kas to ierindo 16. vietā starp 18 komandām līgā ar bilanci (4-13). Savukārt šī mača pretiniece "UCAM Murcia" ir 12. pozīcijā ar bilanci (7-10).

Šosezon 7 nospēlētajos mačos "Fuenlabrada"sastāvā Kristaps Valters vidēji laukumā pavadījis 24 minūtes, izceļoties ar 6.4 punktiem, 3.4 rezultatīvām piespēlēm un 2.1 izcīnītu atlēkušo bumbu.

Tikmēr citā mačā Sansebastjānas "Lagun Aro" pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, savā laukumā negaidīti uzvarot "Valencia" ar rezultātu 76:68 (18:15, 25:24, 13:16, 20:13). "Lagun Aro" ar bilanci (3-14) ir priekšpēdējā 17. vietā līgā, bet "Valencia" ar (12-5) pēc zaudējuma par pozīciju noslīdējusi uz ceturto vietu.

Uzvarētāju komandas rindās Rihards Kuksiks pret savu bijušo klubu spēlēja vien 46 sekundes, izdarīja vienu metienu (2p 0/1) un saņēma vienu personisko piezīmi. Latviešu basketbolistam līgums ar klubu bija līdz janvārim, taču tas nesen tika pagarināts vēl uz mēnesi. Šosezon 14 mačos "Lagun Aro" sastāvā uzbrucējs vidēji spēlē laukumā pavadījis 17 minūtes un guvis 5.9 punktus.

Avots: Parsportu.lv