RezervesDALAS24.lv

Sports / Basketbols

„Warriors” zaudē „Bulls”, Biedriņš „tukšā”

„Warriors” zaudē „Bulls”, Biedriņš „tukšā”
Foto: nba.si.com
KRUSTTEVS.COM · 26.01.2013. 11:29

Kārtējā NBA regulārā turnīra spēlē Čikāgas ”Bulls” komanda savā laukumā pārspēja Goldensteitas ”Warriors” ar rezultātu 103:87.

Pirms šīs spēles abas komandas bija guvušas divas uzvaras pēc kārtas, bet īpaši jāizceļ ”Warriors” komanda, kas savās mājās bija apspēlējusi abus Rietumu konferences grandus ( ”Clippers” un ”Thunder”). Tāpēc abām komandām bija pamatotas cerības uz panākumu Čikāgā.

 

Pirmo trešdaļu daudz labāk iesāka ”Bulls” – pirmajās divās minūtēs panākot jau desmit punktu pārsvaru uz tablo (12:2). Arī turpinājumā viesi no Goldensteitas komandas kļūdījās uzbrukumā, bet Čikāga veica atrāvienu, ceturtdaļa noslēdzās ar jau pamatīgu pārsvaru mājniekiem (31:13). Jāatzīst, ”Warriors” basketbolisti pirmajā ceturtdaļā ne tikai uzbruka ar ļoti sliktu precizitāti (23% pret ”Bulls” 54%), bet netika pie atlēkušajām bumbām (7 pret ”Bulls” 21), kas noveda pie pilnīgas mājnieku dominances groza apakšā. Ar nelieliem uzlabojumiem metienu precizitātē ”Warriors” varēja otro ceturtdaļu noslēgt ar jau mazākiem mīnusiem – 50:63. 

 

Visā trešajā ceturtdaļā viesi nespēja pietuvoties tuvāk par desmit punktu starpību, un ceturtdaļa noslēdzās ar gandrīz divdesmit punktu pārsvaru – 84:66 par labu ”Bulls”. Arī pēdējās ceturtdaļas vidū starpība starp abām komandām nesaruka un viesu treneris Marks Džeksons uz laukuma varēja sūtīt tālākos komandas rezervistus. Spēlē Čikāgas ”Bulls” uzvarēja ar 103:87. Visā spēlē mājnieki savāca 57 atlēkušās bumbas pret viesu – 37, kas arī bija galvenais uzvaras iemesls. Uzvarētāju rindās rezultatīvākie spēlētāji bija Kirks Hainriks un rezervists Neits Robinsons attiecīgi 25 un 22 punkti, bet viņiem nebūtu iespējas gūt tik daudz punktus, ja palīgā nenāktu Žoakima Noa (16), Karlosa Būzera (13) un Džimija Batlera (12) atlēkušās bumbas. Zaudētāju rindās rezultatīvākie Deivis Lī (23 punkti) un Stefans Karijs (21 punkts).

 

Andris Biedriņš laukumā nepilnās 9 minūtēs (8:24) spēles protokolā atzīmējās tikai ar 1 saņemtu piezīmi.

 

Ar šādu bilanci (26-16) ”Bulls” Austrumu konferencē ieņem 3.vietu, bet ”Warriors” ar to pašu uzvaru/zaudējumu bilanci Rietumos ieņem vien 5.vietu.

 

Avots: Parsportu.lv