„Spurs” pārspēj „Warriors”, noslēdzas NBA regulārā sezona

KRUSTTEVS.COM · 27.04.2012. 12:41

Ar 13 spēlēm aizvadītajā naktī noslēgusies NBA regulārā sezona. Vienā no šīm spēlēm Goldensteitas „Warriors”, bez Andra Biedriņa sastāvā piekāpās Sanantonio „Spurs” komandai. Tikmēr par regulārā čempionāta uzvarētāju kļuva Čikāgas „Bulls”.

„Warriors” komanda jau krietni iepriekš bija zaudējusi jebkādas iespējas cīnīties par vietu NBA izslēgšanas spēlēs. Atlika ne tajā labākajā sastāvā aizvadīt līdz galam atlikušo šīs saīsinātās sezonas daļu. Šajā spēlē laukumā nedevās rietumu konferences spēcīgākās komandas, Sanantonio „Spurs”, galvenie spēki, bet tas netraucēja „Spurs” tikt pie panākuma.

Spēle kopumā aizritēja ļoti līdzīgi, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 54:53 „Warriors” labā. Vien ceturtās ceturtdaļas otrajā pusē „Spurs” basketbolisti paņēma spēles grožus savās rokās, izcīnot panākumu ar rezultātu 107:101. Sanantonio komandai šī bija 10.uzvara pēc kārtas.

„Spurs” rindās rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Patriks Milss, kurš izdarīja arī 12 rezultatīvas piespēles, bet „Warriors” komandas labā 25 punktus guva Kriss Raits. Kleja Tomsona rēķinā 17 punkti.

Tikmēr NBA regulārajā sezonās triumfēja Čikāgas „Bulls” basketbolisti, neskatoties uz „Spurs” uzvaru. „Bulls” pēdējā spēlē ar 107:75 sagrāva Klīvlendas „Cavaliers”, nodrošinot šo panākumu regulārajā sezonā ar bilanci 50 uzvaras un 16 zaudējumi.

Intriga izvērtās arī par to, kurš kļūs par regulārās sezonas rezultatīvāko spēlētāju. Uz šo vietu pretendēja Kevins Durants no Oklahomas „Thunder” un Kobe Braients no Losandželosas „Lakers”. Lai apsteigtu vadībā esošo Durantu, Braientam pēdējā spēlē pret Sakramento „Kings” bija jāgūst 38 punkti. Tā kā „Lakers” zvaigzne sevi pietaupīja izslēgšanas spēlēm, tad Durants ar vidēji gūtiem 28 punktiem spēlē kļuva par līgas rezultatīvāko spēlētāju.