„Warriors” uzvar „Mavericks”

KRUSTTEVS.COM · 01.02.2013. 11:47

Kārtējā NBA regulārā turnīra spēlē Goldensteitas „Warriors” (29-17) pie sevis mājās uzņēma Dallasas „Mavericks” (19-27), kurus uzvarēja ar rezultātu 100:97.

Pēc četru spēļu izbraukuma, Goldensteitas komanda ar šo spēli uzsāk divu mājas spēļu sēriju. Šajā spēlē viesiem nevarēja palīdzēt komandas līderis Dirks Novickis ( neliels savainojums), bet mājinieku nometnē potītes savainojumu turpina ārstēt Stefans Karijs.

Pirmajā ceturtdaļā mājinieki jau uzreiz parādīja, ka ir spēles favorīti, jo ceturtdaļas vidū jau bija izvirzījušies vadībā pat ar 11 punktu pārsvaru 23:12. Ceturtdaļa beidzās tikai ar 28:23. Otrajā ceturksnī jau rezultāta starpība strauji mainījās, taču vadību gandrīz visu otro ceturtdaļu (vienu reizi viesi panāca neizšķirtu 48:48) noturēja mājinieki, pirmais puslaiks noslēdzās ar 55:53 par labu mājiniekiem.

Trešajā ceturtdaļā turpinājās tāda pati spēle ar nelielu mājinieku pārsvaru, ko parāda arī trešās ceturtdaļas rezultāts 80:79 par labu „Warriors”. Pēdējā spēles ceturtdaļas sākumā, kad rezultāts bija 92:79 par labu mājiniekiem, viesi veica iespaidīgu 13-0 izrāvienu, panākot neizšķirtu uz rezultāta tablo 92:92. Taču turpinājumā Goldensteitas komanda atrāvās dažu punktu vadībā, kas spēles beigās pēc pretinieku apzinātajiem pārkāpumiem, ļāva mest soda metienus. Soda metieni bija precīzi, kā arī viesi netrāpīja savus metienus, rezultātā „Warriors” 29.uzvara ar 100:97. Labākie spēlētāji uzvarētāju rindās bija Klejs Tompsons ar 27 punktiem, bet viena piespēle līdz „triple-double” pietrūka Deividam Lī, kuram 15 punkti, 20 atlēkušas bumbas un 9 piespēles. Zaudētāju rindās rezultatīvākais bija O.Dž. Mejo ar 25 punktiem.

Andris Biedriņš spēli sāka no rezervistu soliņa, spēlēja nepilnas 6 minūtes (5:31) un guva divus punktus (2p 1/1).

Šī uzvara Rietumu konferencē „Warriors” komandai joprojām dod 5.vietu, kas joprojām arī nav stabila, jo turpat ar bilanci (29-18) 6.vietā ir Denveras „Nuggets”.

Nākamā spēle Goldensteitai parīt pret Fīniksas „Suns”.