„Barons kvartāls” salauž Latvijas U-18 izlasi

KRUSTTEVS.COM · 04.02.2013. 18:59

Uzvaru vienīgajā šīs dienas Aldaris LBL 1. divīzijas spēlē izcīnījusi „Barons kvartāls” komanda, kas ar rezultātu 92:64 pārspēja Latvijas U-18 izlasi.

Spēli pārsteidzoši veiksmīgi iesāka Latvijas U-18 izlases basketbolisti, izdarot 9:1 izrāvienu. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē viesi sāka atspēlēties un pat pārņēma vadību. Latvijas jaunie basketbolisti gan prata noturēt minimālu rezultāta starpību pēc pirmajām 10 minūtēm - 19:20. Otrās ceturtdaļas pirmajās četrās minūtēs vēl ritēja līdzīga abu komandu spēkošanās, bet tad principā izšķirošu izrāvienu veica „Barons kvartāls” komanda. Lielajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 44:27.

Trešo ceturtdaļu Latvijas U-18 izlase sāka apņēmīgi, bet ilgi savu sniegumu līmenī nespēja noturēt. Sekoja vēl viens „Barons kvartāls” basketbolistu izrāviens, rezultāta starpībai pieaugot līdz 27 punktiem. Latvijas jaunajiem basketbolistiem neizdevās uzvarēt arī ceturto ceturtdaļu, kas deva „Barons kvartāls” komandai vieglu uzvaru ar rezultātu 92:64.

Viesu komandas rindās ar 21 punktu un 16 atlēkušajām bumbām izcēlās Epners, bet 14 punkti un 15 atlēkušās bumbas Rozīša kontā. Latvijas U-18 izlases labā 14 punktus guva Pasečņiks, bet 11 Geks.