„Warriors” beidzot uzvar

KRUSTTEVS.COM · 21.02.2013. 10:46

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā čempionātā sešu zaudējumu sēriju izdevies pārtraukt Andra Biedriņa pārstāvētajai Goldensteitas „Warriors” komandai, kas savā laukumā aizvadītajā naktī ar 108:98 uzveica Fīniksas „Suns”.

„Warriors” nepārtraukti spēja turēties nelielā vadībā, ko izdevās iekrāt jau pirmajā ceturtdaļā. Trešās ceturtdaļas vidū starpība tika samazināta līdz minimumam, taču „Warriors” vadības grožus noturēja, galā izcīnot uzvaru pēc sešu zaudētu maču sērijas.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Klejs Tomsons, 21 punkts Džaretam Džekam, 20 punkti un 11 rezultatīvas piespēles Stefana Karijam, 19 punkti un 11 atlēkušās bumbas Devida Lī kontā.

Biedriņš spēlēja sešas minūtes un 17 sekundes, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu un bloķēja vienu pretinieku metienu.

„Warriors” ar bilanci (31-23) ieņem sesto vietu Rietumu konferencē.

Tikmēr citā mačā Džeimss Hārdens guva 46 punktus, palīdzot Hjūstonas „Rockets” uzvarēt viņa iepriekšējo klubu Oklahomsitijas „Thunder” ar 122:119.