„Rytas” uzvar „VEF” un cīnīsies par zeltu

KRUSTTEVS.COM · 29.04.2012. 15:35

Baltijas Basketbola līgas (BBL) „Final Four” pusfinālā Latvijas čempionvienība „VEF Rīga” sestdien ar 61:89 piekāpās Viļņas „Lietuvos Rytas”.

Rīdzinieki neveiksmīgi iesāka maču, nonākot iedzinējos ar 7:20, bet pirmo ceturtdaļu pabeidza ar 19:27. Turpinājumā starpību samazināt neizdevās un puslaikā „VEF” zaudēja ar 31:47.

Pēc pārtraukuma „VEF” vienībai lauzt mača gaitu nebija pa spēkam, Viļņas klubs veiksmīgāk turpināja uzbrukt grozam no tālienes un pēc trim ceturtdaļām rīdzinieki atradās iedzinējos ar 46:71. Atlikušajās minūtēs iespēja tika vairāk dota rezervistiem un galā rezultāts 61:89.

Rīdziniekiem ar 11 punktiem izcēlās Kaspars Bērziņš, 10 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Antana Kavaļauska kontā.

Svētdien par bronzu „VEF” cīnīsies ar Raita Grafa pārstāvēto „Šiauliai” vienību, kas pusfinālā cieta vēl lielāku sagrāvi nekā rīdzinieki, piekāpjoties Kauņas „Žalgiris” ar 64:117.

Jāatzīmē, ka pērn „VEF” ar 79:68 pusfinālā uzvarēja „Rytas” un vēlāk izcīnīja BBL sudrabu.