Biedriņam trīs bloki, „Warriors” piekāpjas „Pacers”

KRUSTTEVS.COM · 27.02.2013. 11:38

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā zaudējumu piedzīvojusi Goldensteitas „Warriors”, kas izbraukumā ar 97:108 piekāpās Indianas „Pacers”. Andris Biedriņš viesu komandas rindās bloķēja trīs pretinieku metienus.

„Pacers” panāca 11 punktu vadību otrajā ceturtdaļā, ko līdz puslaika pārtraukumam „Warriors” atspēlēja, samazinot starpību līdz minimumam – 53:54. Trešajā ceturtdaļā „Pacers” veica 13:0 atrāvienu. Turpinājumā turoties 10 punktu vadībā, mājiniekiem izdevās izcīnīt uzvaru – 108:97.

„Warriors” rindās 38 punktus (3p 7/10) guva Stefans Karijs, 13 sameta Klejs Tomsons,12 punkti un 12 atlēkušās bumbas Deivida Lī kontā, bet pa 11 pievienoja Džarets Džeks un Karls Lendrijs.

Biedriņš laukumā devās sākumsastāvā, kopumā spēlēja nepilnas 18 minūtes, izdarīja vienu metienu pa grozu, kas nebija sekmīgs, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, bloķēja trīs pretinieku metienus un saņēma piecas personīgās piezīmes.

„Pacers” sastāvā 28 punktus guva Deivids Vests, 23 pievienoja Džordžs Hils, 21 sameta Pols Džordžs, kura kontā arī 11 atlēkušās bumbas, bet Rojs Hiberts izcēlās ar 13 punktiem un 5 bloķētiem metieniem.

„Warriors” ar bilanci (33-24) joprojām saglabā sesto vietu Rietumu konferencē, savukārt „Pacers” (36-21) ierindojas otrajā pozīcijā Austrumos.