„Clippers” pamanās atspēlēties un uzvar „Grizzlies”

KRUSTTEVS.COM · 30.04.2012. 17:51

Ar uzvaru NBA izslēgšanas spēles sākusi Losandželosas „Clippers” komanda, kas spraigā cīņā, neiedomājami atspēlējot milzīgu deficītu, izbraukumā ar 99:98 pārspēja Memfisas „Grizzlies”.

Spēli ar 10:4 izrāvienu sāka mājnieki, bet ātri vien rezultāta starpība pieauga līdz 11 punktiem. „Grizzlies” spēlēja pārliecinoši un rezultatīvi, uzvarot pirmo ceturtdaļu ar iespaidīgu rezultātu - 34:16. Otrajā ceturtdaļā rezultatīvā spēle no mājinieku puses apsīka, bet „Clippers” nedaudz atspēlējās. Nonākot pie 11 punktu starpības, „Grizzlies” puslaika izskaņā izdarīja izrāvienu, kas ļāva doties lielajā pārtraukumā ar komfortablu pārsvaru - 58:39.

Trešajā ceturtdaļā turpināja dominēt „Grizzlies” basketbolisti, piecas minūtes līdz pirmās ceturtdaļas beigām atrodoties vadībā ar rezultātu 76:50. Pēcāk spēle izlīdzinājās, bet ceturto ceturtdaļu viesi tāpat sāka ar 21 punkta deficītu. Neviens nevarēja iedomāties, ka „Clippers” basketbolisti vēl spēs cīnīties par uzvaru šajā spēlē, bet tas notika. „Grizzlies” uzbrukums apstājās pēc 4 nospēlētām minūtēm, kad „Clippers” sāka savu 26:1 izrāvienu.

Lielu artavu tīri psiholoģiski deva Janga trīs pēc kārtas realizētie tālmetieni. Līdz ar to „Clippers” jau atradās vadībā ar 97:96. Pēdējā minūtē cīņa par uzvaru bija īpaši spraiga, to izcīnot „Clippers” komandai - 99:98.

Uzvarētāju labā 19 punktus guva Jangs, 17 - Grifins, bet 14 punkti un 11 rezultatīvas piespēles Krisa Pola kontā. „Grizzlies” rindās ar 19 punktiem izcēlās Rūdijs Gejs, bet pa 17 punktiem iekrāja Meijo un Konlijs, kurš izdarīja arī 8 rezultatīvas piespēles.