Jeromanova Dolphins iekļūt pusfinālā

KRUSTTEVS.COM · 26.03.2013. 13:46

Zviedrijas basketbola čempionātā izslēgšanas spēļu mačā Latvijas izlases saspēles vadītājs Edgars Jeromanovs izcēlies ar 6 rezultatīvām piespēlēm, palīdzot Norčēpingas "Dolphins" izbraukumā izcīnīt uzvaru un iekļūt pusfinālā.

Ceturtdaļfināla sērijā līdz trim uzvarām "Dolphins" komanda uzveikusi "Boras Basket" vienību ar 3-1.

Sērijas pēdējā mačā "Dolphins" svinēja uzvaru izbraukumā ar rezultātu 74:63. Jeromanovs šajā mačā spēlēja 27:56 minūtes, guva 2 punktus (2p 1/4, 3p 0/3), atdeva 6 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 1 atlēkušo bumbu.

Pusfinālā līdz trim uzvarām "Dolphins" tiksies ar Sundsvalles "Dragons". Regulāro čempionātu "Dolphins" noslēdza ceturtajā vietā ar 21 uzvaru un 12 zaudējumiem, savukārt "Dragons" ar bilanci (27-6) finišēja pirmajā vietā.

"Dolphins" sastāvā Jeromanovs šosezon Zviedrijas čempionātā ir komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 12.2 punktiem vidēji mačā.

Kā zināms, pagājušajā sezonā Jeromanovs ar "Dolphins" komandu kļuva par Zviedrijas čempioniem.

Pērnajā vasarā, būdams komandas kapteinis, Jeromanovs ar 5.3 punktiem un 2.4 rezultatīvām piespēlēm vidēji spēlē 8 mačos palīdzēja Latvijas izlasei kvalificēties 2013.g. Eiropas čempionāta finālturnīram.