„Celtics” un „76ers” panāk izlīdzinājumu sērijā; „Lakers” uzvar otrreiz

KRUSTTEVS.COM · 02.05.2012. 12:38

NBA izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā sērijā izlīdzinājumu vakarnakt panāca Bostonas „Celtics” un Filadelfijas „76ers” vienības, kas attiecīgi izcīnīja uzvaras pret Atlantas „Hawks” un Čikāgas „Bulls” vienībām, savukārt Losandželosas „Lakers” izcīnīja otro uzvaru pret Denveras „Nuggets”.

Aizvadītajā naktī „Celtics” izdevās revanšēties, lielā mērā pateicoties Polam Pīrsam, kurš ceturtajā ceturtdaļā guva 13 punktus no saviem kopumā mačā iegūtajiem 36, pievienojot arī 14 atlēkušās bumbas un astoņas kļūdas.

Pēc trim ceturtdaļām „Celtics” bija iedzinējos ar 61:66, taču noslēdzošo ceturksni izdevās uzvarēt ar 26:14 un visā mačā panākums ar 87:80. Sērijā panākts izlīdzinājums 1-1.

Citā mačā sērijā izlīdzinājumu panāca „76ers”, kas viesos ar 109:92 pārspēja „Bulls”.

Abu komandu pirmajā mačā „Bulls” līderis Dereks Rouzs mača galotnē guva smagu ceļa savainojumu, kas šosezon liegs spēlētājam atgriezties laukumā.

Pirmo puslaiku „Bulls” izdevās uzvarēt bez sava līdera – 55:47. Trešajā ceturtdaļā „76ers” veica izšķirošu atrāvienu, uzvarot ceturksni ar 36:14, kas galā deva uzvaru ar 109:92.

Uzvarētājiem saspēles vadītājs Drū Holidejs izcēlās ar 26 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

„Lakers” sērijā uzvarējuši otro maču 104:100. Lielisks atkal bija Kobe Braients, kurš guva 38 punktus (pirmajā mačā - 31 punkts). Tāpat zem groza atkal dominēja Endrū Bainams, kuram karjeras rekords izslēgšanas spēlēs gūtajos punktos – 27, kam tika pievienotas deviņas atlēkušās bumbas (pirmajā mačā „Lakers” centram bija „triple-double”).

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv.