Heat uzvar viesos Pacers, sērijā 2-1

KRUSTTEVS.COM · 27.05.2013. 10:38

Šonakt Nacionālajā Basketbola asociācijā (NBA) kārtējo spēli aizvadīja Maiami „Heat” un Indianas „Pacers” komandas, uzvaru ar 114:96 izcīnot viesiem no Maiami.

Abu komandu rindās laukumā iznāca visi pieteiktie spēlētāji, lielāku artavu sniedzot „Heat” rezervistiem – 28 punktus guva Maiami dublieri, taču „Pacers” rezervisti sameta vien 16 punktus.

„Heat” komandas precizitāte no spēles bija augstākajā līmenī, metot no pustālās distances ar 54,5%, trīspunktu 42,9% un soda metienus ar 85,7% precizitāti, ko gan nevar teikt par pretiniekiem – attiecīgi 39,7%, 57,1% un 68,2% precizitāti no dažādām distancēm.

Mājinieku rindās efektīvu spēli aizvadīja centrs Rojs Hiberts, kas guva 20 punktus un savāca 17 atlecošās bumbas (septiņas no tām pie pretinieku groza), taču pagalam neveiksmīga spēle izvērtās Polam Džordžam, gūstot 13 punktus, realizējot vien trīs no 10 metieniem.

„Heat” rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 22 punktiem bija Lebrons Džeimss, taču produktīvu spēli aizvadīja Kriss Andersens un Dveins Veids – attiecīgi deviņi punkti un tikpat atlecošās bumbas 22 minūtēs un 18 punkti, astoņas rezultatīvas piespēles 35 minūtēs.