RezervesDALAS24.lv

Sports / Basketbols

Maiami svarīgā spēlē salauž Pacers aizsardzību un sērijā panāk 3-2

KRUSTTEVS.COM · 31.05.2013. 08:55

Šonakt Nacionālajā Basketbola asociācijā (NBA) Maiami „Heat” ar 90:79 izcīnīja 3. uzvaru sērijā pret Indianas „Pacers” komandu, par mača varoni kļūstot Lebronam Džeimsam.

Spēles sākums ritēja neierastā gultnē, pirmos 29 punktus „Pacers” labā gūstot Rojam Hibertam un Polam Džordžam. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 23:19 „Pacers” labā.

Otrā ceturtdaļā sākās asumi, kuros piedalījās Tailers Hensbro un Kriss Andersens. Mača galvenais tiesnesis abiem spēlētājiem iedeva pa tehniskajai piezīmei. Pirmais puslaiks noslēdzās ar nelielu Indianas pārsvaru – 44:40.

Otrais puslaiks risinājās gluži pretēji – 3. ceturtdaļā dominēja „Heat” basketbolisti, vairākus skaistus punktus gūstot Udonim Haslemam un Lebronam Džeimsam. Šī gada regulārās sezonas vērtīgākais spēlētājs 3. ceturtdaļā guva 16 punktus!!!

4. ceturtdaļa ritēja bez pārsteigumiem – Indianas komanda sāka pieļaut arvien vairāk kļūdas, ļaujot Maiami komandai izvirzīties vēl lielākā vadībā. Sērijas 5. spēle noslēdzās tādā pašā gultnē, uzvaru izcīnot mājiniekiem no Maiami ar rezultātu 90:79.

Spēles rezultatīvākais spēlētājs ar 30 punktiem bija Lebrons Džeimss, otrs rezultatīvākais spēlētājs „Heat” rindās ar 16 punktiem bija Udonis Haslems. Viesu rindās teicamu spēli aizvadīja Pols Džordžs, gūstot 27 punktus (realizēja piecus trīspunktu metienus) un savācot 11 atlecošās bumbas.