Sanantonio mājas spēlē sagrauj viesus no Maiami. VIDEO

KRUSTTEVS.COM · 12.06.2013. 09:59

Šonakt ar pamatīgu sagrāvi vadību sērijā pārņēmusi Sanantonio „Spurs” komanda, kas ar rezultātu 113:77 sagrāva Maiami „Heat” vienību.

Mājinieki no Sanantonio spēli uzsāka apņēmīgi, līdera dotības demonstrējot Manu Džinobili. „Heat” komanda turējās līdzi, taču Kriss Bošs aizmeta garām ļoti tuvus pustālos metienus. Boša neveiksmes uzbrukumā kompensēja Dveins Veids, gūstot vairākus punktus pēc kārtas.

Otrajā ceturtdaļā „Spurs” demonstrēja tālmetienu meistarību, realizējot 12 minūtēs piecus tālmetienus. Pavisam nemanāms bija Lebrons Džeimss, kas līdz otrā puslaika sākumam bija guvis vien četrus punktus, kamēr pretiniekiem Gerijs Nīls meta ko vien varēja trāpīt.

3. ceturtdaļā Sanantonio „Spurs” komanda panāca jau 21 punktu pārsvaru. „Heat” uzbrukums buksēja, vien nelielus cerības stariņu ienesot Maikam Milleram. Taču nekā – ceturtdaļa noslēdzās ar 75:54 par labu mājiniekiem.

Pēdējā spēles ceturtdaļā nekas kardināli nemainījās – Sanantonio „Spurs” komanda uzstādīja līgas rekordu Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) finālu vēsturē, gūstot 16 tālmetienus. Popovičš spēles noslēguma fāzē atpūtināja komandas līderus, taču rezervisti tāpat kā pamatsastāva spēlētāji meta visu ko varēja iemest. Rezultāta starpība palielinājās, uzvaru izcīnot „Spurs” ar 113:77.