Heat otro gadu pēc kārtas izcīna čempiona titulu

KRUSTTEVS.COM · 21.06.2013. 08:53

Šonakt Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) 7. spēlē Maiami „Heat” komanda ar 95:88 uzveica Sanantonio „Spurs” komandu.

Spēles pirmais puslaiks ritēja līdzīgā manierē, ar kļūdām apmainoties abām komandām. „Heat” komandā rezultatīvs bija Dveins Veids, taču „Spurs” vienībā Kvai Lenards. Līdz otrā puslaika beigām Kriss Bošs joprojām nebija guvis nevienu punktu. Pirmo puslaiku ar nelielu pārsvaru noslēdza Maiami basketbolisti – 46:44.

3. ceturtdaļā Džeimss realizēja vairākus trīs punktu metienus, taču ievērojamu vadību „Heat” komandai neizdevās iegūt – Kvā Lenards realizēja vairākus metienus groza tuvumā. Tomēr ceturtdaļas vidū, pēc veiksmīgas Borisa Diāva spēles, Sanantonio „Spurs” komanda atguva vadību – 65:64. 3. ceturtdaļas izskaņā pēdējais uzbrukums piederēja „Heat” komandai – Mario Čalmerss pēc reida pāri laukumam iemeta sarežģītu tālmetienu, panākot 72:71.

Pēdējā ceturtdaļas bija kļūdām bagāta, pieļaujot tās abām komandām. Spēle ritēja ātrā tempā, taču Džinobili un Dankana izmisīgie metieni neļāva „Spurs” komandai izvirzīties vadībā. Mājinieki demonstrēja gluži pretēju sniegumu – Džeimss realizēja vairākus pustālos metienus, „Spurs” komanda pieprasīja vairākus pārtraukumus, taču augļus tas nenesa. Maimai „Heat” komanda izcīnīja otro čempiona titulu 2. gadu pēc kārtas.

„Heat” komandā produktīvākais spēlētājs bija Lebrons Džeimss (37 punkti un 12 atlecošās bumbas). „Spurs” rindās labākais bija Tims Dankans ar 24 punktiem un 12 atlecošājām bumbām.