Latvijas U-20 izlase uzvar Itāliju

KRUSTTEVS.COM · 16.07.2013. 20:01

Šovakar Latvijas basketbola U-20 izlase Tallinā notiekošajā Eiropas čempionātā izcīnīja uzvaru pār Itāliju ar 88:81, panākot 6. uzvaru pēc kārtas.

Latvieši maču aizvadīja teicami, jau pašā sākumā panākot 7:0 un ne reizi neļaujot izvirzīties vadībā itāļiem visas spēles gaitā. Pirmās ceturtdaļas laikā latvieši divas reizes bija vadībā ar 11 punktu pārsvaru.

2. ceturtdaļa ritēja nedaudz citādā gultnē – Itālijas valstsvienība brīžiem pietuvojās līdz viena punkta deficītam, taču puslaiku latvieši noslēdza ar 10 punktu pārsvaru – 42:32.

Otrais puslaiks ritēja tādā pašā gultnē, latviešiem panākot ērto +16 – 70:54. Lai gan 4. ceturtdaļā latvieši zaudēja ar 18:27, latvieši kontrolēja spēles gaitu, izcīnot uzvaru ar 88:81.

Rezultatīvākie latviešu rindās bija Siliņš ar 25 punktiem un 10 atlecošajām bumbām, Jakovičs ar 17 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm un Bērziņš ar 16 punktiem un septiņām atlecošajām bumbām.

Latvija : Itālija 88:81 - (23:16; 19:16; 28:22; 18:27.)