„Celtics”, „76ers” un „Lakers” izraujas sērijā, „Knicks” pārspēj „Heat”

KRUSTTEVS.COM · 07.05.2012. 14:32

NBA izslēgšanas spēlēs pirmajā kārtā Bostonas „Celtics”, Filadelfijas „76ers” un Losandželosas „Lakers” panākušas sērijā 3-1, bet Ņujorkas „Knicks” izcīnījusi pirmo uzvaru pret Maiami „Heat” (1-3).

Bostonas "Celtics" – Atlantas "Hawks" (3-1)

„Celtics” zaudēja sērijas pirmajā mačā, bet nu ir izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas. Sērijas ceturtajā mačā „Celtics” jau pirmajā puslaikā iekrāja 23 punktu pārsvaru un svinēja galā uzvaru ar 101:79.

„Celtics” rindās 24 punktus pirmajā puslaikā guva Pols Pīrs, kurš otrās ceturtdaļas beigās guva savainojumu. Bostonas līdera dalība nākamajā spēlē šobrīd ir vēl uz jautājuma zīmes. Savukārt „Hawks” rindās laukumā atgriezās Als Horfords, kurš savainojuma dēļ nebija spēlējis kopš janvāra.

Ceturtajā mačā „Celtics” rindās ar 24 punktiem rezultatīvākais bija Pīrs, 20 punkti un 16 rezultatīvas piespēles Radžona Rondo kontā, bet „Hawks” sastāvā ar 15 punktiem izcēlās Džošs Smits.

Ņujorkas „Knicks” – Maiami „Heat” (1-3)

Pēc trim zaudētām spēlēm pirmo uzvaru sērijā izdevies izcīnīt „Knicks” vienībai, turklāt arī pirmo uzvaru izslēgšanas spēlēs kopš 2001.gada, savā laukumā ar 89:87 pārspējot „Heat”. Uzvarētājiem 41 punktu guva Karmelo Entonijs, bet 20 punkti un 10 atlēkušās bumbas Amarī Stodemaira kontā. „Heat” rindās ar 27 punktiem izcēlās Lebrons Džeimss, 22 pievienoja Dvens Veids, bet 17 guva Kriss Bošs.

Filadelfijas „76ers” – Čikāgas „Bulls” (3-1)

„76ers” zaudēja pirmo maču un nu izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas. „Bulls” līderis Dereks Rouzs pirmajā mačā guva smagu savainojumu, līdz ar to sezona ir beigusies un komanda bez sava vadošā saspēles vadītāja nav vairs spējusi uzvarēt. Ceturtajā mačā „Bulls” komandai nevarēja palīdzēt arī pamatsastāva centrs Joakims Noā, kuram savainota potīte. Ceturtajā mačā „76ers” izcīnīja uzvaru savā laukumā ar 89:82. Uzvarētājiem 2 punktus guva Spensers Havs, Drū Holidejs pievienoja 20, bet Andrē Iguodala atzīmējās ar 14 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām. „Bulls” rindās Karloss Būzers izcēlās ar 23 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

Denveras „Nuggets” – Losandželosas „Lakers” (1-3)

Trešo uzvaru izcīnījusi „Lakers” vienība, kas sērijas ceturtajā mačā viesos ar 92:88 pārspēja „Nuggets”. Uzvarētājiem 22 punktus guva Kobe Braients, bet 17 pievienoja Endrjū Bainams. Nuggets rindās ar 20 izcēlās Danilo Galinari.