„Clippers” uzvar „Grizzlies” un panāk sērijā 3-1

KRUSTTEVS.COM · 08.05.2012. 12:10

Uzvaru NBA Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā izcīnījusi Losandželosas „Clippers” vienība, kas savā laukumā, mača pagarinājumā ar 101:97 pārspēja Memfisas „Grizzlies”, izvirzoties vadībā sērijā ar 3-1.

Spēli ar 10:2 izrāvienu iesāka viesi, nespējot iegūto pārsvaru noturēt ilgāk par dažām minūtēm, kad rezultāts kļuva neizšķirts. Līdzīga un rezultatīva cīņa turpinājās visu atlikušo pirmo ceturtdaļu, tai noslēdzoties ar rezultātu 32:26 „Clippers” labā. Otrajā ceturtdaļā nedaudz labāk spēlēja mājinieki, spējot noturēt un arī palielināt savu pārsvaru. Tas bija pieaudzis līdz 10 punktiem, bet puslaika izskaņā atkal sadila līdz sešiem - 51:45.

Pēc līdzīgas spēkošanās trešajā ceturtdaļā, ceturtajā ceturtdaļā uz uzvaru nopietnu kandidatūru pieteica „Clippers” basketbolisti, iekrājot 10 punktu pārsvaru. „Grizzlies” nepadevās, izdarīja izrāvienu un izvilka pagarinājumu - 87:87. Tajā gan tik labi vairs nesekmējās. Dažas nepiespiestas kļūdas maksāja spēli, kuru ar 101:97 uzvarēja „Clippers”, izvirzoties vadībā sērijā ar 3-1.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 30 punktiem bija Bleiks Grifins, bet 27 punkti 9 atlēkušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles Krisa Pola rēķinā. „Grizzlies” labā attiecīgi 25 un 23 punktus guva Konlijs un Gejs.

Tikmēr nākamajā kārtā jau iekļuvusi Sanantonio „Spurs” vienība, kas arī sērijas ceturtajā spēlē prata apspēlēt Jūtas „Jazz” komandu. Viesi teju visu spēli dominēja laukumā, „Jazz” basketbolistiem vien spēles beigās izdarot nopietnu apdraudējumu. „Spurs” nesalūza un uzvarēja maču ar 87:81, triumfējot sērijā ar 4-0.

„Spurs” rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Manu Džinobili, kamēr „Jazz” komanda labā 26 punktus guva un 10 atlēkušās bumbas izcīnīja Als Džefersons.