„Grizzlies” uzvar „Clippers” un panāk sērijā neizšķirtu

KRUSTTEVS.COM · 12.05.2012. 12:57

Uzvaru sestajā NBA izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijā izcīnījusi Memfisas „Grizzlies” komanda, kas izbraukumā ar 90:88 pārspēja Losandželosas „Clippers”, izlīdzinot rezultātu sērijā – 3-3.

Spēles pirmajā ceturtdaļā ritēja līdzīga abu komandu spēkošanās, bet, tuvojoties tās izskaņai, „Grizzlies” prata izvirzīties vadībā ar 23:14. Otrajā ceturtdaļā „Clippers” lēnām atspēlējās, izlīdzinot spēli. Vadībā gan turpināja turēties mājinieki, uzvarot pirmo puslaiku ar rezultātu 42:38.

Trešās ceturtdaļas sākumā rezultāta starpība atkal pieauga līdz 8 punktiem. Bija jāpaiet piecām minūtēm, lai „Clippers” varētu izlīdzināt rezultātu - 60:60. Arī ceturto ceturtdaļu komandas iesāka ar neizšķirtu rezultātu, kuru ļoti labi iesāka „Clippers” basketbolisti, izvirzoties vadībā ar 76:68. Tam uzreiz sekoja „Grizzlies” izrāviens. Vēl 3 minūtes līdz pamatlaika beigām 5 punktu pārsvars bija viesiem. Nerezultatīvā spēle ļāva Memfisas klubam saglabāt vadību, izcīnot uzvaru ar 90:88 un izlīdzinot rezultātu sērijā – 3-3.

Uzvarētāju labā 23 punktus guva un 9 atlēkušās bumbas izcīnīja Marks Gazols, bet Zaka Randolfa rēķinā 18 punkti un 16 atlēkušās bumbas. „Clippers” rindās ar 17 punktiem atzīmējās Bleiks Grifins.