„76ers” panāk neizšķirtu sērijā pret „Celtics”

KRUSTTEVS.COM · 15.05.2012. 09:50

Uzvaru otrajā NBA izslēgšanas spēļu austrumu konferences pusfināla sērijas spēlē izcīnījusi Filadelfijas „76ers’’ vienība, kas izbraukumā ar 82:81 pārspēja Bostonas „Celtics” komandu, izlīdzinot rezultātu sērijā – 1-1. Tikmēr pie pirmās uzvaras rietumu pusfinālā tikusi Oklahomas „Thunder” vienība.

Pēc zaudējuma pirmajā spēlē ar minimālo 91:92, Filadelfijas komanda bija apņēmības pilna gūt revanšu jau otrajā spēlē Bostonā. Mača iesākums viesiem bija pagalam neveiksmīgs - 0:9 - bet pakāpeniski svaru kausi izlīdzinājās, pirmo ceturtdaļu „Celtics” uzvarot vien ar 25:21. Otrajā ceturtdaļā atkal minimāls pārsvars bija mājiniekiem, bet principā cīņa ritēja punkts punktā. Lielajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 38:36 „Celtics” labā.

Trešās ceturtdaļas pirmā puse bija īpaši nerezultatīva, kamēr otrajā pusē laukumā pilnībā dominēja „76ers” basketbolisti, spējot iegūt 10 punktu pārsvaru. Intriga spēlē nepazuda, jo jau ceturtās ceturtdaļas sākumā šis pārsvars bija zudis. Līdz pat finālsvilpei komandas rāvās pretī uzvarai. Mačs noslēdzās ar precīzu Kevina Gārneta tālmetienu pēdējā sekundē, bet tas neglāba „Cetics” vienību no zaudējuma - 81:82.

Uzvarētāju labā 18 punktus guva Drū Holidejs, bet 13 punkti Andrē Iguodalas rēķinā. „Celtics” rindās ar 17 punktiem atzīmējās Rejs Alens, bet 15 punkti un 12 atlēkušās bumbas Kevina Gārneta kontā.

Tikmēr pirmajā rietumu konferences pusfināla sērijas spēlē Oklahomas „Thunder” savā laukumā uzņēma Losandželosas „Lakers”. Ja maču labāk iesāka „Lakers”, tad „Thunder” ātri vien pēc tam atrada savu spēles pavedienu, spējot pirmo ceturtdaļu uzvarēt ar 30:23. „Thunder” basketbolisti turpināja dominēt laukumā visas spēles garumā. Puslaiks tika uzvarēts ar 15 punktu pārsvaru, bet spēle noslēdzās ar graujošo 119:90.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem, 9 rezultatīvām piespēlēm un 7 atlēkušajām bumbām bija Rasels Vestbrūks, bet 25 punkti un 8 atlēkušās bumbas Kevina Duranta rēķinā. „Lakers” labā pa 20 punktiem guva Kobe Braients un Endrjū Bainams, kura rēķinā arī 14 atlēkušās bumbas.