„Spurs” un „Pacers” tiek pie otrā panākuma

KRUSTTEVS.COM · 18.05.2012. 09:58

NBA izslēgšanas spēļu pusfināla sērijās pie otrā panākuma tikušas Sanantonio „Spurs” un Indianas „Pacers” vienības, kas savā laukumā attiecīgi apspēlēja Losandželosas „Clippers” un Maiami „Heat”.

„Spurs” un „Clippers” duelī tika izspēlēta otrā spēle. „Clippers” pirmajā ceturtdaļā noturējās sešas minūtes, kad „Spurs” izdarīja pirmo nopietno atrāvienu, uzvarot pirmajā ceturtdaļā ar rezultātu 29:21. Otrajā ceturtdaļā „Spurs” prata saglabāt nelielu vadību, bet kopumā spēles gaita bija līdzīga, kas solīja interesantu otro puslaiku - 46:42. Tajā gan no paša sākuma dominēja viesi, iekrājot 15 punktu pārsvaru. „Clippers” prata rezultāta starpību samazināt līdz septiņiem punktiem, bet tālāk netika. Ceturtajā ceturtdaļā intriga bija zudusi, „Spurs” izcīnot panākumu ar 105:88 un izvirzoties vadībā sērijā ar 2-0.

Uzvarētāju labā 22 punktus guva Tonijs Pārkers, bet attiecīgi 18 un 16 punkti Tima Dankana un Borisa Diāva rēķinā. „Clippers” rindās ar 20 punktiem atzīmējās Bleiks Grifins.

Tikmēr austrumu konferences pusfināla sērijā starp Indianas „Pacers” un Maiami „Heat” komandām rezultāts kļuvis 2-1. Trešo sērijas spēli ar 11:2 izrāvienu sāka mājinieki, bet „Heat” vienība ne vien atspēlējās, bet izdarīja savu izrāvienu ceturtdaļas beigās, izvirzoties vadībā ar 26:17. „Pacers” vajadzēja visu otro ceturtdaļu, lai panāktu izlīdzinājumu šajā spēlē - 43:43. Otrajā puslaikā „Pacers” aizsardzība krietni dominēja pār „Heat” uzbrukumu. Rezultāta starpība turējās pāri 10 punktiem par labu „Pacers”, līdz mača izskaņai vēl vairāk pieaugot. Līdz ar to Indiana tika pie svarīgas uzvaras savā laukumā ar rezultātu 94:75.

Indianas komandā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Hils. Tikmēr Hiberts dominēja zem groziem šajā spēlē, gūstot 19 punktus, izcīnot 18 atlēkušās bumbas un bloķējot 5 pretinieku metienus, bet Grendžers atzīmējās ar 17 punktiem. „Heat” vilcējspēki šoreiz bija Džeimss un Čalmerss. Čalmersam 25 punkti, bet Džeimsam 22. Tikmēr ļoti neveiksmīga spēle Dveinam Veidam, kurš no spēles prata trāpīt vien 2 no 13 metieniem, gūstot kopumā 5 punktus.