„Lakers” trešajā spēlē pārspēj „Thunder”

KRUSTTEVS.COM · 19.05.2012. 10:30

Uzvaru trešajā NBA izslēgšanas spēļu rietumu konferences pusfinālsērijas spēlē izcīnījusi Losandželosas „Lakers” vienība, pārspējot Oklahomas „Thunder” un samazinot rezultāta starpību sērijā - 1:2. Tikmēr neizšķirts rezultāts sērijā kļuvis cīņā starp Bostonas „Celtics” un Filadelfijas „76ers” komandām.

Pēc diviem zaudējumiem „Thunder” laukumā, „Lakers” varēja spēlēt savu līdzjutēju priekšā. Mājinieki maču iesāka ar 8:0 izrāvienu, pārsvaru palielinot arī līdz 12 punktiem. „Thunder” basketbolisti centās mainīt spēles gaitu, bet to izdevās paveikt vien otrajā ceturtdaļā, kad tās vidū ar precīzu tālmetienu pirmo reizi vadībā viesus izvirzīja Kevins Durants. Līdz puslaika beigām komandas cīnījās kā līdzīgs ar līdzīgu, uzvaru izraujot „Lakers” - 50:47.

Trešās ceturtdaļas pirmajā pusē spēle ritēja punkts punktā, bet tad uz brīdi „Thunder” veica nelielu atrāvienu, iekrājot 7 punktu pārsvaru. Mājnieki ar Kobi Braientu priekšgalā spēja šo deficītu atspēlēt, bet ceturto ceturtdaļu tāpat nācās sākt iedzinēju lomā - 69:70. Izšķirošajās 12 minūtēs „Thunder” divreiz centās izdarīt izrāvienus, bet abas reizes iegūtais pārsvars ātri tika likvidēts. Cīņa par uzvaru ritēja līdz pēdējām sekundēm, pārākiem tomēr esot „Lakers” basketbolistiem - 99:96.

Uzvarētāju labā 36 punktus guva, septiņas atlēkušās bumbas izcīnīja un sešas rezultatīvas piespēles izdarīja Kobe Braients, bet 15 punkti, 11 atlēkušās bumbas un trīs bloķēti metieni Endrjū Bainama kontā. „Thunder” rindās ar 31 punktu izcēlās Durants, bet pa 21 punktam Hārdenam un Vestbrūkam, kura rēķinā arī 9 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr neizšķirts rezultāts austrumu konferences pusfinālsērijā kļuvis starp Bostonas „Celtics” un Filadelfijas „76ers” vienībām. „Celtics” Filadelfijā aizvadīja lielisku pirmo puslaiku, uzvarot to ar rezultātu 46:31, bet otrajā puslaikā izlaida spēles grožus no savām rokām. Laukumā sāka dominēt „76ers” basketbolisti, tiekot pie otrā panākuma sērijā - 92:83.

Iguodala un Tērners šajā mačā guva pa 16 punktiem, bet 15 punkti Viliamsa kontā. „Celtics” labā 24 punktus guva Pīrss, bet ar 15 punktiem atzīmējās Bass un Rondo.