„Heat” finālsēriju sāk ar uzvaru

KRUSTTEVS.COM · 29.05.2012. 10:15

Ar uzvaru NBA austrumu konferences finālsēriju sākusi Maiami „Heat” komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 93:79 pārspēja Bostonas „Celtics”.

Jau spēles sākumā „Heat” ieguva nelielu pārsvaru, kurš gan 10 punktu robežu sasniedza vien teju līdz ar pirmās ceturtdaļas beigu signālu. Otrajā ceturtdaļā „Celtics” basketbolisti centās atgūt zaudēto. Pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem, tuvojoties puslaika izskaņai, tas arī izdevās. Pīrsa precīzie tālmetieni ļāva viesiem doties lielajā pārtraukumā pie neizšķirta rezultāta - 46:46.

Trešās ceturtdaļas pirmajā pusē nedaudz dominēja mājnieki, iekrājot 7 punktu pārsvaru. „Celtics” nespēja ātri likvidēt šo deficītu, kas lika ceturto ceturtdaļu sākt pie negatīva rezultāta 61:72. Vēl viens „Heat” izrāviens sekoja ceturtdaļas sākumā, kas principā izšķīra mača likteni. „Celtics” nespēja atspēlēt 17 punktu deficītu, piekāpjoties ar rezultātu 79:93.

Uzvarētāju labā 32 punktus guva un 13 atlēkušās bumbas izcīnīja Lebrons Džeimss, bet ar 22 punktiem un 7 rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Dveins Veids. „Celtics” rindās ar 23 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām izcēlās Kevins Gārnets, bet 16 punkti, 9 atlekušās bumbas un 7 rezultatīvas piespēles Ražona Rondo rēķinā.