„Spurs” otro reizi uzvar „Thunder”

KRUSTTEVS.COM · 30.05.2012. 09:41

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences finālsērijā otro uzvaru izcīnījusi Sanantonio „Spurs”, kas savā laukumā ar 120:111 pārspēja Oklahomas „Thunder”. Ieskaitot vēl regulāro čempionātu, „Spurs” šī bija 20.uzvara pēc kārtas.

„Spurs” sāka pārliecinoši, izvirzoties vadībā 19:9, desmit punktus pamanījās gūt Tonijs Pārkers. Pirmo ceturtdaļu „Spurs” noslēdza 28:22 savā labā. Otrās ceturtdaļas laikā tika panākta pat 13 punktu vadība, bet ejot puslaika pārtraukumā 55:44 mājinieku labā.

Pēc pauzes pārsvars pieauga līdz 22 punktiem, trešā ceturtdaļa noslēdzās 92:76 „Spurs” labā. Ceturtās ceturtdaļas vidū „Thunder” samazināja starpību līdz sešiem punktiem, taču „Spurs” noturēja vadības grožus un svinēja uzvaru ar 120:111.

„Spurs” šī bija 20.uzvara, ieskaitot regulāro čempionātu (izslēgšanas spēlēs 10-0). Divas reizes izslēgšanas spēlēs izcīnīt vismaz 10 uzvaras pēc kārtas izdevies Losandželosas „Lakers”, kad 1989.g. un 2001.g. tika izcīnīts čempiona tituls.

Uzvarētājiem 34 punktus guva Tonijs Pārkers, 20 pievienoja Manu Džinobili, kurš sāka no rezervistu soliņa. „Thunder” labā 31 punktu guva Kevins Durants, rezervists Džeims Hārdens 30 un Rasels Vestbruks pievienoja 27 punktus.

Nākamās divas spēles tiks aizvadītas „Thunder” laukumā.