„Thunder” uzvar „Spurs" un pārtrauc Sanantonio 20 uzvaru sēriju

„Thunder” uzvar „Spurs
KRUSTTEVS.COM · 01.06.2012. 10:34

Pirmo uzvaru NBA rietumu konferences finālsērijā izcīnījusi Oklahomas „Thunder” vienība, kas savā laukumā ar 102:82 pārspēja Sanantonio „Spurs” vienību, pārtraucot tās 50 dienu un 20 nezaudēto spēļu sēriju. Šajā finālsērijā rezultāts kļuvis 2-1 „Spurs” labā.

Spēli ļoti labi iesāka mājinieki, izvirzoties vadībā ar 8:0. Pirmās ceturtdaļas turpinājumā rezultāts izlīdzinājās, cīņai turpinoties līdzīgi. Pirmās 12 minūtēs savā labā pat izdevās noslēgt viesiem - 24:22. Otro ceturtdaļu nedaudz veiksmīgāk atkal iesāka „Thunder” basketbolisti, šoreiz savas pozīcijas neatdodot. Sekoja pirmais nopietnais izrāviens, kas deva 15 punktu pārsvaru. Lielajā pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 54:41.

Ne īpaši rezultatīvā trešajā ceturtdaļā turpināja dominēt mājinieki, savu pārsvaru samazinot līdz 20 punktu atzīmei. Lai uzvarētu spēlē, „Spurs” ceturtajā ceturtdaļā vajadzēja atspēlēt 18 punktu deficītu. Jau tās sākumā rezultāta starpība jau bija sasniegusi 23 punktus. Mača liktenis bija izšķirts, „Spurs” piedzīvojot pirmo zaudējumu 50 dienu laikā - 82:102. Līdz ar to, sērijā rezultāts kļuvis 2-1 „Spurs” labā.

Rezultatīvākais „Thunder” komandā ar 22 punktiem bija Kevins Durants, bet 19 punkti Sefološas kontā. „Spurs” rindās pa 16 punktiem guva Tonijs Pārkers un Stīvens Džeksons.