Celtics” savā laukumā uzvar „Heat”

KRUSTTEVS.COM · 02.06.2012. 12:33

Pirmo uzvaru NBA austrumu konferences finālsērijās izcīnījusi Bostonas „Celtics” komanda, kas savā laukumā ar 101:91 pārspēja Maiami „Heat”, samazinot rezultāta starpību sērijā 1-2.

Spēles ievads izcēlās ar rezultatīvu un gaužām līdzīgu spēli abu komandu izpildījumā. Tās pārmaiņus guva punktus, ko parāda arī rezultāts uz tablo pēc pirmās ceturtdaļas - 30:28 „Celtics” labā. Otro ceturtdaļu ar izrāvienu iesāka mājinieki, iekrājot deviņu punktu pārsvaru. Turpinājumā „Heat” nespēja šo deficītu atspēlēt, tam arī palielinoties. „Celtics” basketbolisti lielajā pārtraukumā varēja doties uz patīkamas nots - 55:42.

Varēja teikt, ka trešās ceturtdaļas sākumā mājinieki izšķīra mača likteni, palielinot savu pārsvaru līdz 21 punktam. „Heat” bija jāpaveic neiespējamais - jāatspēlē 22 punktu deficīts ceturtajā ceturtdaļā. To paveikt komanda centās līdz pat mača finālsvilpei, tiesa, tiekot galā tikai ar pusi uzdevuma, kas nozīmēja uzvaru „Celtics” vienībai - 101:91. Sērijā nu rezultāts kļuvis 2-1 „Heat” labā.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 24 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām bija Kevins Gārnets, bet 23 punkti Pola Pīrsa rēķinā. Reižons Rondo šoreiz izcēlās ar 21 punktu un 11 rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr „Heat” labā 34 punktus guva un astoņas atlēkušās bumbas izcīnīja Lebrons Džeimss, Dveins Veids komandas rēķinam pievienojot 18 punktus.