Latvietes spēles beigās piekāpjas Ungārijai

KRUSTTEVS.COM · 02.06.2012. 19:10

Zaudējumu pārbaudes turnīrā Ungārijā piedzīvojusi Latvijas sieviešu basketbola izlase, kas ar rezultātu 56:59 atzina mājinieču pārākumu.

Nespēlējot Latvijas izlases kapteinei Lienei Jansonei un Līgai Šurkusai, mūsu komanda spēli iesāka ne visai labi. Pirmajā ceturtdaļā tika gūti vien deviņi punkti, latvietēm nonākot zaudētājos ar 9:14. Ungārietes spēlēja fizisku basketbolu, kas Latvijas izlasei radīja problēmas. Punkti nāca grūti, kas lika lielajā pārtraukumā iet ar 10 punktu deficītu - 23:33.

Otrajā puslaikā latvietes adaptējās. Trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība vairākkārt tika samazināta līdz pieciem punktiem, tiesa, lūzumu nostiprināt neizdevās un mājinieces atjaunoja itin komfortablu pārsvaru.

Pēdējā ceturtdaļā pakaļdzīšanās bija sekmīgāka, un īsi pirms beigām latvietes izlīdzināja rezultātu - 56:56. Pēdējā minūtē ungārietes izšķirošos punktus guva ar soda metieniem, bet divi pēdējie Latvijas komandas uzbrukumi nebija sekmīgi. Līdz ar to, arī šajā spēlē Latvijas izlasei nācās piekāpties ar rezultātu 56:59.

Latvijas izlasē rezultatīvākā ar 13 punktiem bija Ieva Krastiņa, 11 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Aijas Putniņas rēķinā, bet ar 10 punktiem atzīmējās Kristīne Kārkliņa.